Фарбування старого ганку своїми рукамиТака фарбування дозволяє в будь-який час проводити часткову підфарбовування тільки зношених місць без погіршення загального зовнішнього вигляду ганку. А так як на стертих ділянках ганку старої фарби практично немає, то нашарування нової фарби на стару не відбувається.

Вы можете купить щебень фракции 40 70 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Найцікавіше, що подібним способом можна пофарбувати ганок з бетонними сходами. Для цього потрібно застосовувати фарби більш рідкої консистенції і працювати шпателем. Рідкі фарби перемішаються між собою і створять неповторну текстуру. Якщо місцями буде проглядатися бетон, то це лише додасть текстурі ще більш природний вигляд. При цьому термін служби пофарбованого ганку з бетонними сходами до моменту, коли буде помітно стирання, набагато більше дощатого. Заключним етапом фарбування бетонного ганку обов'язково має бути покриття сходинок в один шар матовим паркетним лаком.
Виконання подібного виду фарбування не складніше звичайного покриття фарбою або лаком поверхонь дерев'яних деталей ганку і виконується за технологією, описаної на сторінці Статева плитка. Тобто, великих талантів для нанесення абстрактної текстури на дошки ганку не потрібно взагалі. При цьому Вам знадобиться мінімум інструментів і фарби (фото 3).
Але, так як фарбування ганку буде вироблятися на сухі стругані або зношені дошки, то деякі відмінності в технології нанесення фарби все таки є. Тому в описі я буду стосуватися тільки тих питань, які є специфічними для сухої зношеної дошки. Решта "премудрості" ви можете прочитати за вказаною вище посиланням, а також на сторінці Плитка на ДВП.
Розглядати фарбування дерев'яних деталей ганку ми будемо для випадку вже неабияк підносилися сходинок, які ще рано міняти, але дуже бажано оновити. Таким сходинках можна не тільки надати більш свіжий вигляд, але й приємно здивувати членів своєї сім'ї, друзів і сусідів.

Деревяна підлога своїми руками

Печь долгого горения своими руками

Будівництво будинку своїми руками.