Фальцева покрівля

Фальцева покрівля - один з популярних типів металевого покрівельного покриття, конструкція якого відрізняється наявністю особливого виду шва - фальца. За допомогою фальців з'єднують між собою «картини» - елементи покриття. За рахунок застосування подібної технології, металева фальцева покрівля характеризується підвищеною міцністю і герметичністю. Для її укладання застосовується спеціальний вид монтажних робіт з наскрізним прибиванням елементів. Така покрівля забезпечує надійний захист від появи корозії.
іпи з'єднання

З'єднувальний шов у вигляді фальца має детальну класифікацію. Основні два види з'єднань - одинарний і подвійний, діляться на фальци лежачого типу, а також фальци стоячого типу.

Стоячий фальц використовують при вертикальній конструкції скатів на даху, а при їх горизонтальному розташуванні більш доречний «лежачий» шов. Фахівці відзначають, що для досягнення максимальної герметичності швів між покрівельними листами краще використовувати стоячий вид фальців.

Услуги профессиональной химчистки штор на дому Вы можете найти на сайте http://www.beaver-group.com.ua/info/Himchistka.html, цены Вас приятно удивят.


Якісна фальцева покрівля може мати і подвійний шов стоячого типу. Технологія монтажу в цьому випадку передбачає укладання елементів за допомогою фальців між ребрами двох покрівельних листів. Це один з найстаріших і перевірених способів укладання металевої крівлі, який користується популярністю в європейських країнах вже понад століття. Подібний тип укладання вимагає наявності спеціального обладнання.

Ще один спеціальний вид фальців - самозащёлківающіеся. При даному виді з'єднання не потрібні використання інструментів, оскільки листи покрівлі накладаються один на одного і міцно фіксуються за допомогою заводських засувок. Покрівля, виконана з подібним типом з'єднання, є більш надійною, міцною і захищеною від проникнення вологи.

Головне і незмінне перевага покрівлі фальцевого типу - можливість монтажу на будь-яку поверхню даху, незалежно від її форми і конструкції.

Угловая кровать

Мансардні вікна

Жалюзи на окна

Бітумні покрівлі

Монтаж козирка