​Фіброцементна стяжка підлоги

Набирає сьогодні популярність фіброцементна стяжка - це досить нова технологія. Тут армування бетону відбувається завдяки додаванню в розчин тонких, але міцних волокон мікрофібри. Після ретельного перемішування, вони рівномірно розподіляються по всьому його об'єму, а після заливки і застигання, пов'язують шар в різних напрямках. Так абсолютно без збільшення ваги і споруди додаткової армировочной сітки, вдається домогтися значного підвищення ізноостойкості і довговічності стартового покриття.

Профессиональный ремонт коттеджа по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Так як цей спосіб має свої технологічні особливості, зведення такої конструкції, як фіброцементна стяжка підлоги під ключ, слід довіряти професіоналам. Переконайтеся, що фірма, в яку Ви збираєтеся звернутися, володіє належним досвідом.

заливка фіброцементной стяжки підлоги

фіброцементна стяжка підлоги

монтаж фіброцементной стяжки

заливка фіброцементной стяжки

фіброцементна стяжка

монтаж фіброцементной стяжки підлоги

Заливка фіброцементной стяжки підлоги

З нашою організацією можна без проблем залити фіброцементну стяжку під ключ. І в такому випадку Ви будете впевнені, що отриманий результат має всі позитивні якості, властивими цій технології: відмінною надійністю; завидною довговічністю; стійкістю до сторонніх впливів. Адже халатне ставлення Підрядника до поставленого завдання може звести нанівець всі старання.

Співробітники, що працюють у нас, зроблять шар товщиною до 80 мм (якщо це буде необхідно) без шкоди для його міцності. І ми гарантуємо відсутність тріщин, пустот та інших недоліків. Також, в залежності від того, в якому приміщенні будуть проводитися роботи, при бажанні Замовника можливе підмішування різноманітних добавок:

пластифікаторів;

керамзиту або пінополістиролу (для утеплення та полегшення конструкції);

речовин, що збільшують опір стирання;

домішок, що підвищують стійкість до різного роду агресивної хімії та ін.

Вибираємо пластикові вікна

​Армована стяжка підлоги

Ремонт дощатої підлоги

​Товщина наливної підлоги

Бетонна стяжка підлоги