Декоративні підлоги Plasma 3D


Декоративні підлоги Plasma 3D - створіть унікальний інтер'єр!

Моделируемое покриття для внутрішніх робіт Plasma 3D - знахідка для того, хто хоче створити оригінальний, не схожий на інші інтер'єр. Цей елітний матеріал, винайдений визнаними майстрами декору - італійцями, дозволяє домагатися приголомшливих візуальних ефектів. Виконані з його використанням декоративні підлоги здатні вразити навіть досвідчених поціновувачів прекрасного.
Особливості Plasma 3D

Покриття Plasma 3D абсолютно безпечно і дозволено до використання як в громадських, так і в житлових приміщеннях. Крім виготовлення підлог, вона застосовується для виконання оздоблення стін, підвіконників, дверей, меблів. Даний матеріал володіє високою пластичністю і зносостійкість, має прекрасну адгезію до різних поверхонь: бетону, цеглі, гіпсокартону, керамограниту, металу, дереву, пластику і штукатурці. Завдяки використанню різних інструментів і методів, Plasma 3D здатна приймати найрізноманітніші форми. Наприклад, використовуючи його, Ви можете отримати декоративні підлоги, що імітують шкіру крокодила, венеціанську штукатурку, мармур, граніт, дерево, тканину і т.д.


Технологія виконання декоративного покриття підлоги

Технологія використання Plasma 3D вигідно відрізняється своєю простотою. Освоїти її під силу абсолютно кожному. Plasma 3D наноситься рівномірним шаром за допомогою пензля на вирівняну, очищену від пилу поверхню і розгладжується спеціальним шпателем. Далі в справу йде фактурний валик, який і створює потрібний ефект, наприклад, крокодилової шкіри. Через 3-4 години поверхня полірується для отримання 3D ефекту і, нарешті, покривається захисним лаком.

​Антистатичні підлоги

Як обрати електродриль

Бетонна стяжка підлоги

Види декоративних підлог

Епоксидні підлоги