Будівництво будинків з бруса і колоди (вибір проекту)

Будівництво будинків з бруса і колоди (вибір проекту)

У наші дні, коли населення бажає споживати екологічні продукти, носити речі, зшиті з екологічних тканин і жити в будівлях, зведених з екологічного будматеріалу, бажаючих побудувати дерев'яний будинок з кожним днем стає все більше. Традиційний, найчистіший споконвіку на Русі будматеріал - дерево. Але практично кожен задається питанням, на чому зупинити вибір - на оциліндрованої колоди або клеєного бруса? Безумовно, це питання вирішується індивідуально, виходячи з переваг власника. Але щоб визначитися в своєму виборі, необхідно мати деяку інформацію про ці будматеріалах і технології, що використовуються при зведенні споруд.
Колода або брус?

Разработку ультра современного интерьера Вы можете заказать на сайте http://www.dko-remont.kiev.ua/info/interior.html, цены на услуги Вас приятно удивят.


З давнину наші предки користувалися колодою як будматеріалом зведення зрубів, церков та інших будівель, багато з яких дожили до нашого часу і в досить хорошому стані, не дивлячись на те, що споруджувалися лише за допомогою колод і сокири. Клеєний брус з'явився на світ пізніше оциліндрованих колод. Однак обидві ці різновиди будматеріалів виділяються добротністю і економічністю, екологічністю і чудовим зовнішнім виглядом, що забезпечує пріоритетні позиції. Технологія їх виробництва практично не відрізняється. Переваги і мінуси споруд, збудованих з них, майже одні й ті ж. Але все ж кожна має свої плюси і мінусами. Особливо при будівництві дерев'яного будинку "під ключ".

Плюси оциліндрованих колод:

- естетичність - завдяки заводській обробці, що дозволяє підкреслити привабливість і унікальність фактури дерева, що впливає на унікальність житла, будівництво виглядає природно і натурально, гармонійно поєднуючись з навколишнім середовищем;

- оперативність домобудівництва, обумовлюється однаковим розміром колод, після заводської обробки;

- добротність будматеріалу - високоміцного, з огляду на провадження з масиву;

- достатня довговічність;

- економічність - допвложеній у внутрішню і зовнішню обробку стін не потрібно;

- низький рівень теплопровідності;

- чудові теплоізоляційні властивості;

- середній ступінь деформації;

- демократична вартість - зменшення вартості споруди, в зв'язку зі зменшенням термінів будівельних робіт.
Мінуси оциліндрованих колод:

Основним недоліком колоди є його усадка після закінчення будівництва (8 - 10%). У порівнянні з клеєного бруса - це багато. Про це практично не говорять, але з плином часу такі споруди, при безграмотному процесі зведення, можуть покоситися. Інший мінус колоди - це не стовідсоткова здатність захисного шару захищати будова з оциліндрованого колоди від негативного впливу факторів навколишнього середовища. Може гнити і покриватися грибком. Згодом, при висиханні, оциліндрованої колоди може деформуватися і вимагати допутепленія, так як тріщини, що з'являються в процесі висихання, зменшують теплоізоляційне якість. Зрубів з колоди потрібно щорічне дороге обслуговування, із залученням фахівців, щоб підтримувати «казковий» вигляд будівлі.

Будівництво будинків котеджів Фото

Будівництво будинків котеджів Україна

Будівництво будинків і котеджів з Мансардою

Будівництво Будинку з цокольним поверхом Відео

Будівництво будинків і котеджів під Ключ