Зимова кладка методом заморожування кран автомобильныйНайефективніший спосіб кладки цегли взимку. Суть такого способу в тому, що розчин для зимової кладки має властивість після відтавання схоплюватися. Цегла для кладки повинен бути без полою, а розчин прогрітим. При появі полою на цеглі її необхідно видалити, наприклад за допомогою инжекционной пальника.

Если вам необходимы услуги автовышки рекомендую сайт http://cbt-v.com.ua/catalog/kran-avtomobilnyy, цены на услуги Вас приятно удивят.


На морозі розчин швидко остигає і в ньому з'являється лід. Тому, його треба замішувати невеликими порціями так, щоб він витрачався каменярами за 30 хвилин. Важливою деталлю служить наповнення швів, вони повинні заповнюватися повністю, особливо вертикальні.
Цегляна кладка в зимових умовах.
Розчин для зимової кладки цегли

Щоб стіни складені взимку були такі ж міцні як і побудовані влітку потрібно щоб і розчин був якісним. Для того, щоб він не відразу замерзав в нього додають противоморозні добавки. Добавки це суміш мінеральних солей, які знижують температуру замерзання. До них відносяться нітрид натрію, хлористий кальцій або натрій, поташ.

При роботі з такими добавки треба дотримуватися заходів безпеки: робота повинна проводитися в спецодязі, захисних окулярах і рукавичках. У зв'язку з тим, що в цих добавках присутні хімічні елементи шкідливі для людини, використовувати їх можна при зведенні підпірних стін і фундаментів.

Використання розчину із застосуванням хімічних сумішей при кладці цегли взимку заборонена для будівництва житлових будинків. Пропорції цементу і піску 100 кг на 1 метр кубічний.
кладка цегли взимку
Висновок

За технологією кладка цегли взимку не сильно відрізняється від літньої. Точно так само як і влітку робиться постіль з розчину, на яку кладуть цеглу. Звичайно зимова кладка більш трудомісткий процес. Однак якщо будівництво з якоїсь причини потрапило на початок зими не поспішайте його консервувати на довгі місяці. Адже зимова кладка за міцністю не поступається літньої.

Джерело: http://cbt-v.com.ua/catalog/kran-avtomobilnyy

Вибираємо змішувач у ванну кімнату правильно

Основа будівництва каркасного будинку ламинат в Одессе

​Як правильно робити армування газобетонних стін?

Весна как повод изменить дизайн интерьера в Одессе