Заливка підлоги: робимо самі

Вирішивши застелити підлогу в своїй квартирі лінолеумом або ковроліном, для його підготовки досить лише укласти грубу стяжку. Якщо ж вам більше до смаку ламінат, паркет або 3D-пол, то їх укладання вимагає наявності стяжки фінішної. Сьогодні ми вам розповімо, як виконати стяжку за допомогою наливної полку, коли підстава для нього вже повністю готове. Готуємо інструменти Для заливки підлоги вам будуть потрібні: дриль, що має насадку-міксер; пара голчастих тапок для пересування по наливають підлозі; Голчасті тапки чотири ємності: дві для замішування розчину і дві з водою для обмивання міксера; ракель і шипований валик. Роботу краще виконувати з помічником, оскільки розчин досить швидко висихає. Приготування суміші Приготування суміші починають в одній з призначених для цього ємностей. Увага! Під час приготування суміш слід засипати в воду, а не воду заливати в суміш!

Днепропетровский завод промышленного оборудования предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент промышленных вентиляторов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

 Перемішування розчину міксерної насадкою має виконуватися з великою швидкістю хвилини чотири. Після цього суміш залишають хвилин на п'ять для дозрівання, а потім передають для повторного вимішування помічникові. У цей час необхідно зайнятися приготуванням суміші в другій ємності. Увага! Міксер необхідно обполіскувати в воді після кожного вимішування. Розливання суміші Разливка готової суміші виконується смугами. Щоб не забризкати стіну, не варто проводити розливання надто близько від неї. Процес розливання суміші Розрівнювання Розрівнювання проводиться ракелем таким чином, щоб отримати необхідну товщину покриття. Розрівнювання суміші за допомогою ракелів Видалення бульбашок Для того щоб видалити бульбашки повітря з розлитої суміші, по ній слід пройтися шипованним валиком. Видалення бульбашок за допомогою шипованного валика Заливка повинна тривати до повного покриття всієї поверхні підлоги, після чого стяжку необхідно залишити доби на троє для висихання, точна тривалість якого зазвичай вказують на упаковці. Якщо для заливки використовувалася товста суміш, а фінішною обробкою повинен стати, наприклад, ламінат, то отриману поверхню рекомендується повторно залити, використовуючи тонку суміш. Нижче пропонуємо вам подивитися відео, де наочно представлений весь процес виконання заливки.

Підготовка підлоги під ламінат

Деревяна підлога своїми руками

​Наливна підлога з малюнком

Доводчик двери своими руками

Котел конденсаційного типу