З чого починають ремонт кухні в квартирі

Грамотні фахівці завжди починають розрахункові роботи зі складання поточного плану приміщення - розташування опалювальних приладів, розводки комунікацій, проводки, розташування освітлювальних приладів. Вивчають атмосферні показники приміщення - вологість, температуру повітря при працюючих і непрацюючих приладах, якість вентиляції і т.п.

Після складання чіткої характеристики приміщення наші фахівці приступають до безпосередньо робочому процесу, а саме:

обмір приміщення

Широкоформатная печать баннера цена Вас приятно удивит.

Складається план робочої «місцевості», виміряється площа підлоги, стін, стелі, довжина і висота стін. Цей етап необхідний для розрахунку кількості матеріалів, які будуть витрачені в процесі ремонту, тому що виконуючи ремонт кухні спб ми зустрічаємося з різними плануваннями приміщень і скласти універсальний варіант для конкретного типу неможливо.

Планування

У цей момент уточнюються питання про меблів і техніки, яка буде встановлюватися після закінчення робіт. Уточнюються розміри майбутніх шаф і розміри техніки для підведення комунікацій і зручності зонування, а також добірці матеріалу для зон. Особливо важливий цей етап, коли проводиться ремонт маленької кухні.

проектування

Ремонт кухні спб передбачає різні варіанти планування будинків, і як наслідок різні планування інтер'єру. Залежно від площі приміщення підбирається дизайн гарнітура і техніки, які використовуються матеріали, можливість поділу зон за допомогою обробки різними оздоблювальними матеріалами (плитка і ламінат, ламінат і лінолеум). Розглядається можливість укорочення або подовження перегородок, або їх повний / частковий демонтаж.

Підготовчі роботи

Ремонт кухні санкт петербург, як і в будь-якому іншому регіоні, передбачає підготовчі роботи, а саме очистку приміщення від старих покриттів - зачищаються стіни, демонтується стелю, видаляється підлогове покриття і стара стяжка. Проводиться демонтаж систем водопостачання, каналізації, вентиляції, при необхідності опалення, а також проводки.

Ремонт кухні з газовою колонкою може як передбачати її демонтаж, так і немає, це питання обговорюється окремо. Відбувається зачистка кухні від пилу і бруду шляхом сухого та вологого прибирання. Застосовуються такі інструменти як будівельний пилосос, різні мийні установки.

Прокладка кабелю і прихованих комунікацій

При наявності прихованих комунікацій їх прокладку роблять до початку опоряджувальних робіт, тому що це набагато простіше, ніж подальше штробление поверхонь і їх закладення. Прокладається проводка з урахуванням зонування приміщення і необхідності інтенсивності освітлення в них, а також в залежності від розміщення техніки і місць, де будуть застосовуватися різні побутові прилади (міксер, кавоварка і інші).

ремонт стелі

Залежно від типу використовуваного матеріалу цей етап може зміщуватися на кілька пунктів вниз, але при використанні сухих будівельних сумішей або гіпсокартону, коли виконується ремонт кухні петербург, він робиться одним з перших. Проводиться оштукатурювання і шпатлювання поверхні, у випадку з ГКЛ здійснюється складання металоконструкцій, розшивання площі і вирізка отворів під точкове / основне освітлення.

Обробка стін

Роблячи ремонт кухні в квартирі кожен будівельник приділяє величезну увагу стінам, так як це один з найбільш помітних елементів інтер'єру. Тут не допускаються ніякі похибки, поверхня ретельно обробляється перед обробкою різними засобами, що захищають від появи грибків і вогкості, а також забезпечують хороше зчеплення оздоблювальних матеріалів з основною поверхнею. Аналогічно обробці стелі відбувається або нанесення гіпсових сумішей, або складання каркаса і розшивання гіпсокартоном з подальшим шпатлюванням.

стяжка

Коли стеля і стіни готові можна переходити до обробці підлоги, ремонт кухні спб на увазі заливку невисокого полотна вирівнюючого стягування для виправлення нерівностей плит. В цей же час можна провести його утеплення шляхом попередньої укладання утеплювача, що в свою чергу збільшить тепловіддачу від поверхні покриття підлоги, тому що проникнення тепла крізь бетон зменшиться в рази.

заміна комунікацій

Ремонт кухні санкт петербург після обробки основних поверхонь триває заміною комунікацій. Прокладаються і виводяться системи водо- і газопостачання, підводиться зливна труба, при необхідності монтуються нові радіатори опалення і підводи до них.

Оздоблювальні роботи

Ремонт маленької кухні передбачає кілька хитрощів по своєму зоровому збільшенню, тому ми заздалегідь пропонуємо клієнтам варіанти візуального розширення площі за рахунок фінішної обробки і гри з освітленням.

На даному етапі робіт клеять шпалери, фарбують стіни, готують поверхню під облицювання кахлем. Поверхня ретельно грунтується і обробляється від поли. Декоративне оздоблення починають зі стелі, його або фарбують, або обклеюють шпалерами, у випадку з натяжним і підвісною стелею, його монтують в останню чергу. В цей же час монтуються розетки, вимикачі, вбудовані

​Багаторівневе освітлення в квартирі

Скільки коштує ремонт квартири?

Многоуровневое освещение в квартире

Будівництво та ремонт котеджів

Как выполнить ремонт листов кровли