​Як зробити (збільшити) отвір в стіні

Як зробити (збільшити) отвір в стенеЗачастую при проведенні ремонту у мешканців квартир виникає необхідність в переплануванні деяких приміщень, однак проблемою може стати незручне розташування стін. Такі стіни можна знести, але важливо не пошкодити всю споруду.

Перенесення стіни може проводитися при різних ситуаціях.

Наприклад, під час ремонту потрібно перенести або ж створити новий отвір для входу в іншій стіні. Якщо виникла така ситуація, слід звернутися до юристів і отримати дозвіл на таке перепланування.

Також потрібно зайнятися такими роботами, коли стіну і проріз переносити не потрібно, але потрібно їх розширити або ж зробити вище. В такому випадку теж необхідно звернутися до відповідних органів, так як такі процеси теж є переплануванням, в іншому випадку доведеться заплатити великий штраф.

Качественную помаду Вы можете приобрести на сайте https://mymakeup.com.ua/pomada по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Також в плани спорудження стіни часто входить спорудження дверного отвору. Даний процес проводиться за наявності будь-якої стіни, незалежно від матеріалу, з якого вона виготовлена.

Найважче зробити отвір у бетонній поверхні. Може бути й таке, що виконати такі роботи зовсім не вдасться в тому випадку, якщо стіна, на якій передбачається зробити отвір, є несучою.

Інструменти для перепланування

Щоб впоратися з такими роботами, потрібно буде використовувати алмазну резку, шабельну пилу або електричний різьбяр. Алмазна різка використовується у випадках, коли потрібно прокласти різні види комунікацій, спорудити отвори для вікон або дверей. Такий процес здійснюється за короткий час, без утворення сміття і зайвого шуму. Однак впоратися з такими роботами зможе тільки професіонал. Він зробить все швидко, безшумно і без сміття. Відмінним інструментом для таких робіт є Електрорізчик husqvarna k 3000 cut-n-break. У нього подвійні леза, які дозволяють йому працювати по бетону і цеглині всередині приміщення.

Самостійне створення отворів

Якщо ж власник зважився на самостійне проведення таких робіт, і він не має спеціального обладнання, можна скористатися звичайними підручними інструментами.

Перш за все, слід дізнатися в спеціальних організаціях, чи можливо взагалі проводити перепланування в даній області будинку, чи не відіб'ється вона на цілісності всієї будівлі. Щоб виконати саму роботу, потрібно приготувати свердла, болгарку, перфоратор і кувалду. Потрібно також мати при цьому засоби захисту. Для цього необхідно придбати респіратор, каску і рукавички.

Далі слід окреслити контур майбутнього отвору. Після цього за допомогою болгарки потрібно прорізати стіну. Потім, користуючись перфоратором або кувалдою, приступити до довбання стіни, намагаючись вибивати великі шматки.

Даний процес досить трудомісткий. Якщо ж стіна виготовлена з іншого матеріалу, цегли, піноблоку, впоратися з такими роботами буде легше.

​Як зробити натяжну стелю своїми руками

​Як приховати нерівності стелі

Як зробити односхилий дах гаража