Як обрати електродриль

Дрилі - інструмент для свердління отворів в різних матеріалах. Крім основної функції дриль електрична і акумуляторна може виконувати і інші операції. Існують ненаголошені і ударні, кутові, алмазні, з функцією шуруповерта і інші моделі електродрилів. Крім того вони бувають акумуляторні і мережеві. Витратним матеріалом для електродрилі є свердла, що мають різний діаметр і склад сплаву.

Головні робочі характеристики

Вы можете купить электродрель в интернет магазине недорого прямо сейчас.

Потужність відповідає за продуктивність інструменту. Вона вимірюється в ватах. Як правило чим потужніший акумуляторні або електричні дрилі, тим вони працездатніші і важче. Для універсального використання в домашніх цілях зазвичай вистачає електродрилі потужністю 500 ват. Найбільш потужні інструменти відносяться до електричних (мережевим). У міні моделей потужність значно нижче через їх габаритів.

Діаметр свердління - цей показник потрібен для того, щоб визначити можливий діапазон робіт з різними матеріалами. Вибирати діаметр свердління потрібно в залежності від матеріалу з яким доводиться працювати. Купити свердла можна разом з електричним дрилем або ж окремо.

Швидкість обертання також впливає на якість роботи з різними матеріалами. Як правило, чим більше діапазон, тим універсальним дриль. Засновувати свій вибір потрібно на всіх її характеристиках.

Число швидкостей - від найбільш часто використовуваних 1 і 2 до 5 швидкостей.

Поряд з основними характеристиками електро дрилів існують також ще деякі конструкційні деталі, що впливають на якість роботи з інструментом. Одним з таких елементів є патрон, який буває двох типів, а також наявність реверсу.

типи патронів

Зубчастий патрон у електродрилі є застарілою різновидом, головним недоліком якого є те, що він закріплюється за допомогою ключа, що не зовсім зручно.

Швидкозатискний патрон є більш просунутим варіантом. Для його закріплення ключ вам не потрібен, а по надійності закріплення свердла, він анітрохи не поступається своєму конкуренту.

Як обрати сонячні батареї

Як вибрати ламінат

Як обрати душову кабіну