​ВСЯ СПРАВА В КОЛЬОРІ

Ні для кого не секрет, що колір відіграє в інтер'єрі одну з найважливіших ролей. Він здатний не тільки візуально збільшувати або зменшувати простір, робити обстановку більш комфортною і затишною, але і безпосередньо впливає на настрій.

жовтий

Дизайнер интерьера в Киеве заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Жовтий в хромотерапии (цветолеченіі) пов'язують з радістю і піднесенням духу. Вважається, що він стимулює інтелектуальні здібності людини, робить позитивний вплив на травлення і сприяє посиленню апетиту. Жовтий часто використовують в оформленні кухонь та їдалень, але він також стане прекрасним рішенням для ванних кімнат. Головне - не перестаратися, адже надлишок цього кольору може викликати роздратування і нервозність.

синій

Синій колір заспокоює діє на організм, розслабляючи його і згладжуючи сильні емоції. Вважається також, що він допомагає легше заснути, тому дизайнери охоче використовують синій в спальнях, а ось для робочих кабінетів він навряд чи стане оптимальним рішенням, оскільки може ускладнити процес концентрації. Варто пам'ятати, що якщо в приміщенні мало природного світла, то синій може зробити його занадто темним і похмурим.

зелений

Зелений благотворно впливає на зір, сприяє зняттю розумового і фізичного напруження, допомагає боротися з головним болем і нормалізує тиск. Цей колір чудово впишеться в інтер'єр практично будь-якого приміщення. На кухні він допоможе розслабитися після робочого дня або отримати заряд бадьорості та енергії рано вранці, а у вітальні - створить атмосферу літньої свіжості і підніме настрій в похмурий час року.

червоний

Червоний активізує життєдіяльність, пробуджує фізичну силу і енергію. Він відмінно підходить для вітальні або їдальні, оскільки сприяє розвитку бесіди. У спальні він теж може виявитися до місця, якщо мова йде про темпераментних натурах. Найкраще, щоб ця кімната мало висвітлювалася - тоді червоний додасть їй елегантності і точно не буде виступати подразником.

сірий

Сірий відмінно підійде для любителів нейтральних інтер'єрів. Він допомагає розслабитися і врівноважити більш яскраві кольори в обстановці або навпаки стане прекрасним фоном для інтенсивних тонів. Також при вмілому використанні сірий може створити по-справжньому витончену і вишукану атмосферу.

​Дизайн ванної кімнати

​Как выбрать кошелек?

ВСЕ ДЕЛО В ЦВЕТЕ

Камянка для лазні

​Монтаж кондиціонерів