Устрій підлоги лазні і зливу з водяним затвором «Сфера Комфорта»



Перед настилом підлоги в лазні необхідно визначитися з порядком організації зливу стоків з лазні. Необхідно слив з лазні зробити так, щоб яма працювала тривалий час не створюючи неприємних запахів і перешкод на ділянці.

Зливну яму можна зробити в капітальному виконанні з бетонуванням стінок і кришки і розташувати її як усередині приміщення під підлогою помивочной, так і за межами лінії фундаменту лазні.

Якщо зливну яму Ви вирішили зробити тимчасового виконання, то вона повинна бути невеликого розміру і розташовується за межами будівлі лазні обов'язково по потоку паводкових вод. Яма закривається кришкою або може залишатися відкритою, що дозволяє робити періодичну її очищення. Зливні ями тимчасового виконання робляться, як правило, на дачних ділянках або на приватних ділянках з глинистої грунтом.

Вы можете приобрести циркуляционный насос Wilo от ресурса sferacomforta.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Розглядати порядок виготовлення тимчасової зливної ями не має сенсу через простоти її виконання. Зазначу лише, що злив з МИЙНА приміщення може бути або відкритим у вигляді бетонного або дерев'яного жолоба, або прихованим - у вигляді заглибленої труби з будь-якого матеріалу. У разі прихованого виконання зливу в приміщенні лазні можна виготовити водяний затвор за типом описаного далі для стаціонарного типу зливної ями.

Важливо. При визначенні місця пристрою зливу з лазні слід обов'язково враховувати розташування від колодязя або свердловини на Вашому або сусідній ділянці.

Якщо Ви вирішили влаштувати зливну яму під приміщенням помивочной та / або парної, то всередині майбутньої стрічки фундаменту, посередині мийного приміщення копається яма розміром в плані приблизно 160х160 (см), і глибиною не менше 1,5 метра в залежності від стану грунту.

Цю роботу можна зробити за допомогою техніки ще на початковій стадії будівництва лазні - до заливки фундаменту. Стінки зливної ями зміцнюються за допомогою заливки бетоном, з обов'язковим армуванням металом і бутованіем дрібним колотим каменем. Зверху яма закривається дошками, які рясно промащуються з усіх боків відпрацюванням дизельного моторного масла.

Винтовые сваи как основа для фундамента современного дома

Весна как повод изменить дизайн интерьера в Одессе

Матеріал є екологічним і сприяє комфортному перебуванню