​Товщина наливної підлоги

Монтаж наливної підлоги - це процес, який вимагає досвіду і знань, як правильно виконати роботу, щоб результат ремонту радував. При заливці потрібно звертати увагу на багато чинників, але на особливу увагу заслуговує такий параметр, як товщина шару. Фахівці компанії СТЕЛС напрацювали величезний досвід в монтажі наливних підлог, тому знають про всі особливості цього процесу.

Оптимальна товщина наливної підлоги

Щоб підлога служив довго і виглядав добре, важливо дотримати такий параметр, як товщина наливної шару. Було б дуже просто і легко монтувати такий вид покриттів, якби існували єдині параметри товщини, які підходили б для всіх типів приміщень. Але в реальності розміри шару можуть варіюватися в залежності від призначення приміщення, умов його використання, а також складу суміші, яка була обрана для застосування.

Услуги сварщика киев заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Часто для будинку досить шару в 5-7 мм, в той же час в промислових будівлях і на спортивних об'єктах підлоги можуть досягати товщини 10 см. Вони відчувають велике навантаження, тому для них використовуються спеціальні матеріали, а технологія їх укладання дещо відрізняється від домашніх або офісних підлог.

Розділяють наливні покриття по товщині заливається шару:

Тонкошарові - не більше 1 мм.

Середня товщина шару - 5 мм.

Високонаповнені - більше 8 мм.

Товщина наливної підлоги

Товщина наливної підлоги - це параметр, який складається з декількох складових: грунтовки, основи і фінішного покриття. Кожен з шарів несе певну функцію. Якщо роботи виконуються неправильно і не дотримується правильна товщина покриття, то неприємні наслідки не змусять себе довго чекати.

Деякі матеріали схильні до швидкого зносу і стирання, тому їх наливають шаром не менше 5 мм, для інших покриттів досить шару в 1,5 мм.

Недотримання оптимальної товщини шару покриття може призводити до відшарування і появи тріщин і нерівностей на поверхні.

Невиправдано великий шар полімеру на підлозі - це великі витрати на його монтаж.

Для того щоб підібрати оптимальну товщину шару наливної покриття, потрібно брати до уваги ряд параметрів, знати особливості різних матеріалів і враховувати умови використання. Тому досить важко виконати ці роботи з повним дотриманням технологій і стандартів самостійно, буде краще довірити це професіоналам.

​Армована стяжка підлоги

Ремонт дощатої підлоги

Монтаж вінілової підлоги

Види декоративних підлог