​Типи перекриттів з використанням балок

Головними частинами при будівництві будинку є: фундамент, коробка і перекриття. Завданням перекриттів є поділ поверхів, а також розподіляти навантаження на всю будівлю. Перекриття бувають: дерев'яні, металеві та залізобетонні плити перекриття. Найпопулярнішими і затребуваними є дерев'яні перекриття. Тому детально розглянемо саме їх.

До плюсів дерев'яних перекриттів відносяться: естетичний вигляд, невелику вагу, легко підлягають ремонту і швидко зводяться. Мінусами є такі якості: легко спалахують, на відміну від інших видів перекриттів не так міцні, дерево піддається волозі і грибку, при різкій зміні температури повітря можуть спотворитися.

Дерево для балок повинне відповідати певним стандартам:

Дерево має бути максимально міцним.

Повинні бути жорсткими.

хороша звукоізоляція

хороша теплоізоляція

Дерево має бути захищене від загоряння

Перекриття з дерева поділяються:

Фурнитура для дверей - Ручки, замки Киев купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. За призначенням

Для підвалу і цоколю. Балки для цих приміщень повинні бути гранично міцними, так як вони знаходяться в підставі будинку. На них покладено сильне навантаження. Для підвальних приміщень краще вибрати балки з металу, так як в підвалі переважає сирий клімат, і він погано впливає на дерево.

Для горища. Будова перекриттів для горища краще робити незалежним, ніж продовженням даху. У цьому випадку зручно буде ремонтувати ці перекриття. Плюсом такого будови ще є хороша звукоізоляція.

Перекриття між поверхами. Тут балки виконують дві ролі: служать лагами для підлоги і є перекриттями між поверхами. Між балками кладуть звуко та тепло ізолятори.

2. За типом

Крім свого призначення балки розрізняються за типом.

Цілісні. Виготовляються з твердого виду дерева. Дерево беруть хвойне або листяна. Балки цільного типу обмежені по довжині. Межа 5 метрів.

Балки клеєні. Плюсом таких перекриттів є необмежена довжина. Мають високу міцність, що дозволяє застосовувати їх при максимальних навантаженнях. Плюси клеєних балок: безпека від пожежі, не деформуються, малу вагу, довговічність, бистровозводімость, надійність. Гранична довжина таких балок досягає 20 метрів. Це більш ніж достатньо при будівництві будинку. Багато господарів приватних будинків не закривають балки, а використовують їх в якості оригінального дизайну.

Балки перекриттів бувають різного перетину. Від перетину залежить величина навантаження на балки. По перетину балки поділяють: прямокутні, квадратні і овальні. Для дизайну найчастіше використовують колоди. Вони виглядають дуже красиво.

Балки бувають ще двотаврові. Виготовляють з фанери і ОСБ. Часто використовують в каркасному будівництві. Переваги: невелика вага, велика область застосування, можливість самостійного зведення, ними можна прикрити комунікації, можна застосувати їх в довгих проміжках. Бувають у них і недоліки: дорожнеча і складність їх утеплення за допомогою плит.

​Как заправить чернильные картриджи

​Система захисту від протікання води

​Як вибрати квартиру в новобудові

Как выполнить ремонт листов кровли