Типи алюмінієвих віконУ лінійці алюмінієвих вікон ТОВ «ЛенСтройФасад» як конструкції з «теплого» алюмінію, що застосовуються для скління приміщень, необхідних теплозбереження в холодну пору року; так і з «холодного» профілю - для скління внутрішніх прорізів або тих приміщень, які в зимовий період не використовуються. Прикладом «холодних» алюмінієвих вікон може бути роздавальні вікно в їдальні або вікно на дачній ділянці річного проживання. Також часто ми встановлюємо дані конструкції для скління внутрішніх перегородок, внутрішньої нитки тамбура, а також балконів і лоджій.

Вы можете сделать печать по оттиску срочно без документов по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Про специфіку роботи «теплих» вікон Ви дізналися трохи раніше, додамо лише те, що завдяки наявності камер в профілі, а також в склопакетах, вікна з алюмінію мають гарну шумоізоляцією, що дає право використовувати їх в житлових приміщеннях.

Якщо у Вас в квартирі або на балконі все ще встановлена перша черга пластикових вікон, або навіть дерев'яні рами, - задумайтеся! Пора міняти конструкції на алюмінієві! Так Ви помітите, що у Вашій оселі стане більше світла завдяки найменшій нагромадження конструкцій. Зверніться до нас в Санкт-Петербурзі, і ми швидко приїдемо до Вас на завмер!

Можливо вас зацікавить інша інформація по темі вікна: виробництво, з алюмінієвого профілю, розрахунок ціни, виготовлення, монтаж, з теплого профілю, з теплого алюмінію, плюси і мінуси, прайс, вартість.

Саморіз зі свердлом

Монтаж вінілової підлоги

Епоксидні підлоги

Види декоративних підлог