Швидкий і якісний ремонт дощатої підлоги своїми руками.


Якщо Ви вирішите зробити частковий ремонт дощатої підлоги таким способом, то рекомендую використовувати шпаклівку власного виготовлення: мілкопросіяного тирса замещіваются на клеї ПВА "Столяр" або клеї ПВА для меблів. Потім шпаклівкою заповнюються щілини з попередніми промазуванням клеєм бічних граней статевих рейок.Другий варіант закладення щілин - заповніть їх автомобільним герметиком з подальшим фарбуванням статевої фарбою. Попередня підготовка сполучених поверхонь також обов'язкове.

Качественный профнастил для забора Вы можете приобрести на сайте: http://businessgrand.com.ua/profnastil/, цены Вас приятно удивят.


Спеціально для відвідувачів сайту я вирішив показати, що при мінімальних вкладеннях праці, можна перетворити старий дощатий підлогу в статеве покриття пристойного вигляду.У місцях, де фарба відлітає або неміцно тримається на дошках, Вам необхідно буде її видалити, а що з'явилися нерівності зашпаклювати або відремонтувати. Для нашого випадку таких місць була мінімальна кількість. А ось закріпити дошки за допомогою саморізів в додаткових точках нам довелосяДалі, рулони розкочуються на який-небудь майданчику і пензлем покриваються тонким шаром паркетного лаку. Лак попередньо розбавляється розчинником. У нашому випадку був застосований паркетний лак ЕП-2146 (однокомпонентний лак на епоксидній основі) і для його розведення був застосований розчинник для нітроемалей №647. Майданчик змайстрували з трьох обрізних дощок, покладених на табурети.

Для внесення деякої різноманітності увазі статевого покриття ми біля протилежних стін запланували приклеїти шпалери темнішого кольору. Для цього в 200 мілілітрів лаку додали половину тюбика масляної художньої фарби (марс коричневий темний) і покрили їх за допомогою саморобного пульверизатора (фото 5).

Водопровід у приватному будинку своїми руками

Як встановити деревяне вікно своїми руками

Як побудувати ганок з деревини своїми руками