​Що таке «сухе» будівництво, і в чому його основні переваги?

Перше питання, яке виникає в той момент, коли ми вирішуємо зробити ремонт, або змінити дизайн квартири - це питання вибору будівельних матеріалів. У широкому асортименті сучасного ринку часом важко вирішити, який саме продукт вибрати для спорудження тієї чи іншої конструкції. У цій статті, на прикладі міжкімнатних перегородки, ми розглянемо всі матеріали, які можна використовувати для її зведення і познайомимо Вас з таким терміном, як «сухе будівництво».

Срочную доставку из Славянска в Киев Вы можете заказать на сайте https://optima.fm/taxi-kiev по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Те, що перегородку можна звести з таких штучних матеріалів, як цегла, гіпсові пазогребневі плити або блоки з газобетону - відомо всім, хто коли-небудь вже стикався з цією конструкцією. Всі ці матеріали відносяться до поняття «мокре» (традиційне) будівництво. Але деякий час тому професіонали в сфері ремонту познайомилися ще з одним терміном - «сухе» будівництво. Головна його відмінність від «мокрого» полягає у використанні таких матеріалів як гіпсокартонні листи (ГКЛ) і металеві профілі. Завдяки використанню цих матеріалів з процесу ремонтних робіт виключаються «мокрі», трудомісткі процеси, які збільшують час, витрачений на ремонт в цілому. До таких процесів відносяться, наприклад, оштукатурювання стін. Через те, що всі компоненти «сухого будівництва» мають малу вагу і з ними може легко працювати навіть одна людина, даний вид будівництва дуже часто називають ще й «легким» будівництвом. Конструкції з ГКЛ, в нашому випадку це перегородки, в рази легше, ніж рішення з штучних матеріалів.

перегородка з гіпсокартону

У цій статті ми розглянемо і виділимо найбільш значущі переваги «сухого» будівництва на прикладі гіпсокартонних листів і металевого профілю. А також зруйнуємо три головних міфу, які виникають в той момент, коли про нього заходить мова. Ми розповімо про те, що «сухе» будівництво - це лише кілька кроків від процесу планування до готового результату.

Монтаж конструкції з каркасом з металевого профілю

Найпершим і головним кроком в «сухому» будівництві є збірка каркаса з металевого профілю. Через те, що каркас - це основа всієї конструкції, дуже важливо, щоб ця основа була міцною і стійкою. Головним чином цьому посприяють правильно вибрані матеріали. Всього на ринку існує два види профілів: рифлений (гофрований) і гладкий (негофрірованние). В процесі монтажних робіт рифлений профіль має ряд переваг перед гладким. Якщо Ви вирішите працювати з ним, то важливо не помилитися і придбати оригінальний продукт. Зробити це можна у офіційного дистриб'ютора компанії - виробника.

монтаж конструкції з каркасом з металевого профілю

Монтаж міжкімнатних перегородки з ГКЛ - процес швидкий, не вимагає великих зусиль. Щоб самостійно змонтувати конструкцію, знадобиться 10 простих кроків для отримання результату:

Для початку визначте положення майбутньої перегородки і нанесіть на підлогу відповідну розмітку, нанесіть розмітки на стіни і стеля;

На зовнішню сторону всіх напрямних профілів потрібно приклеїти стрічку ущільнювача;

Далі починайте закріплювати направляючі профілі відповідно розмітка на підлозі і стелі;

Все стійку профілі потрібно відрізати таким чином, щоб їх розмір був на 10 мм менше, ніж висота кімнати;

На стінки всіх крайніх стоєчних профілів також приклейте ущільнювальну стрічку, потім вставте їх в направляючі і закріпіть до стін за відмітками;

Зафіксуйте стійку профілі в напрямних;

гіпсокартонний лист також відріжте на 10-15 мм менше фактичної висоти кімнати, притулите лист до каркаса з кута, звідки будете починати обшивку;

Закріплюйте листи ГКЛ до однієї сторони каркаса саморізами. Саморізи повинні бути з частим кроком різьби (саморіз «по металу») довжиною 25 мм, крок кріплення не більше 250 мм;

Пропустіть через технологічні отвори стоєчних профілів електропроводку в захисних гофрованих трубках, потім покладіть в порожнину каркаса ізоляційний матеріал (мінераловатні плити);

Виконайте крок № 8 для іншої сторони каркаса, враховуючи, що якщо при обшивці першої сторони починали з цілого листа, то другу сторону слід починати з половини листа.

Після того, як монтаж листів ГКЛ завершено, приступайте до шпатлювання, а потім і до подальшої фінішної обробки.

шпатлювання швів

Зведення аналогічної перегородки в традиційному будівництві (з використанням штучних матеріалів) ускладниться присутністю великої кількості мокрих і трудомістких процесів.

​Як правильно вибрати і постелити ковролін своїми руками

Матеріал для будівництва тераси уличное освещение

​Що більше підходить для дитячої: диван чи ліжко?

Асфальтобетон - технології виготовлення і переваги