​Що більше підходить для дитячої: диван чи ліжко?

Диван в дитячу розкладний на двоіхНа дивані зручно читати або грати, приймати гостей, дивитися телевізор. Ліжко призначена в основному для сну. На жаль, такий варіант не всім доступний, а дитячу влаштувати хочеться з комфортом і зручністю. Тому доводиться вибирати, що буде краще для невеликої кімнати.

Багато хто купує диван замість ліжка, тим більше що вибір сьогодні досить багатий. Таке рішення оптимально, якщо дитяча кімната маленька або зовсім відсутня, тобто дитина спить в загальній кімнаті. Диванчик може бути дуже красивим і при цьому компактним, що практичніше для комфортного розміщення. Однак варто подумати і про здоров'я свого чада.

Новостройки Броваров «Лесной квартал» и «Крона Парк» — новый уровень свободы, купив жилье здесь Вы сможете наслаждаться комфортными условиями по выгодной стоимости ежедневно.

Бажано дітям спати на ортопедичному спеціальному підставі, так як постава дитини тільки формується, і тіло вночі повинно приймати правильне положення для комфортного і здорового відпочинку. Якщо хребет уві сні рівний, постава формується правильно. Це не означає, що не можна спати дітям на дивані. Можна придбати ортопедичний диван-ліжко, який оснащений пружинним блоком або латексним підставою. Існують моделі диванів з ортопедичними хорошими матрацами на розкладному каркасі. Переваги даної моделі - поєднання ліжка і дивана в одному виробі. Так, жорстка спинка, розташована по всій довжині, вночі відгороджує дитини від стіни, а вдень зручно підтримує спину.

Варто звертати увагу на якість механізму, так як його доведеться використовувати щодня. Він повинен бути надійним і міцним, при цьому легко розкладатися і збиратися. Натяг оббивки не повинно бути дуже тугим, так як тканина може швидко порватися. Барвники для тканини оббивки не повинні містити хімічних або шкідливих елементів, які можуть викликати алергії. Для поліпшення умов сну, додатково можна придбати тонкий диванний матрацик.

Вибір ліжка завжди краще з точки зору здорового сну. Також перевага у відсутності необхідності довгої підготовки до сну. Дитина зможе самостійно привчатися заправляти ліжко. Матрац краще придбати якісний, можливо з урахуванням особливостей вашої дитини, якщо у нього є захворювання хребта. Цей варіант вимагає попередньої консультації з лікарем. Зауважимо, що підібрати диван для такої дитини практично неможливо. Матраци відрізняються ступенем жорсткості і матеріалами наповнення. Жорсткий каркас ліжка може стати причиною травм, якщо в кімнаті мало місця. Тому можна вибрати ліжко в м'якому каркасі. Якщо до такої моделі додатково докупити подушечки, то вийде зручне місце для читання та ігор, яке стане альтернативою дивану.

​Дизайн ремонту дитячої для хлопчиків

Будівництво Котеджів та Будинків Відео

​Обшивка будинку сайдингом самостійно

​Як підібрати проект для будівництва будинку?