Популярність паркетної дошки

Паркетна дошка є різновидом покриття для підлоги, виготовляється з натурального дерева. Останнім часом популярність даного матеріалу дуже сильно зросла. Даний матеріал являє собою тришарову конструкцію, кожен шар якої призначений для виконання своєї конкретної функції. Сьогодні паркетна дошка за ціною проізодітеля може бути придбана в досить широкому асортименті.

Виробнича технологія, за якою виготовляються паркетні дошки, додає матеріалу стійкість до різних змін, які можуть виникати при впливі зовнішніх факторів, а так само робить його гнучким. Для середньої і нижньої частин дошки використовуються недорогі матеріали, а для створення верхнього шару беруть деревину найвищої якості. В процесі виготовлення паркетної дошки просочується поверхню особливим складом, що сприяє поліпшенню загального вигляду даного підлогового покриття, і робить його більш довговічним.

Информационная рассылка по вайберу в любую точку земного шара, теперь доступна каждому.

Особливістю паркетної дошки є можливість її демонтажу з подальшою установкою, зі збереженням свого первісного зовнішнього вигляду. Тобто, підлогове покриття, створене з паркетної дошки можна розбирати і збирати без якого-небудь збитку для якості.

Наявність у паркетної дошки зручного замкового з'єднання істотно спрощує весь монтажний процес даного підлогового покриття. При цьому виконати укладку можна самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Ще одна перевага паркетної дошки укладено в тому, що після її покупки і монтажу, немає ніякої необхідності в скоєнні якихось додаткових над нею дій. Покриття з паркетних дощок не вимагає: циклювання, шліфування, нанесення багатошарового лакового покриття - все це робиться виробником. Завданням покупця є лише виконати правильно монтаж і здійснювати регулярний догляд за поверхнею.

Паркетна дошка вважається прогресивним будматеріалом. Вона є відмінною заміною паркетної масивної дошки, а так само штучного паркету, при цьому має більш дешеву вартість. Раціональне поєднання твердих і порівняно м'яких порід дерева, стабільна і чітко продумана структура, простота монтажу, тривалий експлуатаційний період - все це дозволило паркетної дошки зайняти своє гідне місце на галузевому ринку.

Советы по конопатке

Вибір місця для курника

Бетонна стяжка підлоги