Покрівельні матеріали з тонколистової сталі: кроєм швидко і надовго

Найбільш популярні покрівельні матеріали зі сталі - це металочерепиця та профнастил. Технологія їх виробництва - надання листам стали за допомогою профилегибочного обладнання певного профілю: хвилеподібного, трапецієподібного.

Хвилеподібний рельєф металочерепиці забезпечує високі декоративні властивості матеріалу, надзвичайно затребувані в приватному житловому будівництві. Суворі гофровані поверхні профлиста частіше зустрічаються на дахах промислових об'єктів, господарських будівель, торгових майданчиків і т. Д. Але сучасне суспільство не сприймає обмежень: обидва матеріали з успіхом застосовуються в будь-яких областях будівництва.

Кровельные системы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Профнастил має перевагу при облаштуванні плоских покрівель і дахів з малими кутами скатів завдяки більш високій несучій здатності. Вона досягається використанням металу більшої товщини і особливим профілем з елементами посилення окремих марок профнастилу. Металочерепиця застосовується в скатних покрівлях з кутами скатів більше 12 °.

Корозійна стійкість, ударостійкість, стабільність кольору і інші ключові параметри в основному залежать від типу полімерного покриття. Широкий вибір матеріалів та покриттів Компанії Метал Профіль, доступність виготовлення за індивідуальними параметрами, розумні ціни дозволяють нашим замовникам зробити покрівлю мрії реальністю.

Кровельный профнастил: особенности материала и применение

Водяні рушникосушки з нержавіючої сталі для ванної кімнати

Як правильно утеплити балкон? металлопластиковые окна

Основні технічні характеристики алюмінієвого кабелю