Покрівельні матеріали з тонколистової сталі: кроєм швидко і надовго

Найбільш популярні покрівельні матеріали зі сталі - це металочерепиця та профнастил. Технологія їх виробництва - надання листам стали за допомогою профилегибочного обладнання певного профілю: хвилеподібного, трапецієподібного.

Хвилеподібний рельєф металочерепиці забезпечує високі декоративні властивості матеріалу, надзвичайно затребувані в приватному житловому будівництві. Суворі гофровані поверхні профлиста частіше зустрічаються на дахах промислових об'єктів, господарських будівель, торгових майданчиків і т. Д. Але сучасне суспільство не сприймає обмежень: обидва матеріали з успіхом застосовуються в будь-яких областях будівництва.

Кровельные системы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Профнастил має перевагу при облаштуванні плоских покрівель і дахів з малими кутами скатів завдяки більш високій несучій здатності. Вона досягається використанням металу більшої товщини і особливим профілем з елементами посилення окремих марок профнастилу. Металочерепиця застосовується в скатних покрівлях з кутами скатів більше 12 °.

Корозійна стійкість, ударостійкість, стабільність кольору і інші ключові параметри в основному залежать від типу полімерного покриття. Широкий вибір матеріалів та покриттів Компанії Метал Профіль, доступність виготовлення за індивідуальними параметрами, розумні ціни дозволяють нашим замовникам зробити покрівлю мрії реальністю.

Качественный бетон Киев от Ковальской с доставкой миксером

Як правильно утеплити балкон? металлопластиковые окна

Кровельный профнастил: особенности материала и применение

​Як правильно вибрати і постелити ковролін своїми руками

Водяні рушникосушки з нержавіючої сталі для ванної кімнати