Плитний фундаментПлитні фундамент найоптимальніший і надійний з усіх видів фундаментів для дому споруджуваного на ділянці з складним грунтом. До таких ділянок відносяться торфовища, грунту з близьким розташуванням грунтових вод, заболочені ділянки тощо
монолітний плитний фундамент

Плитний фундамент ще називають плаваючим, так як при будь-яких переміщеннях грунту (пученіє, просадка) він ніби пливе по хвилях. Він представляє з себе плиту із залізобетону. Будь-яка зміна грунту рівномірно розподіляється по всій підставі плити і запобігає деформацію стін будинку.

Качественную ламинированную фанеру Вы можете приобрести на сайте: http://aspektopalubka.com.ua/laminirovannaya-fanera.html, цены Вас приятно удивят.


Монолітний плитний фундамент може служити підлогою для цокольного поверху, відпадає необхідність використовувати додаткові плити. Вважається, що при використанні плитного фундаменту немає можливості влаштувати підвал.

Це не так, якщо використовувати не мелкозаглубленний плитний фундамент, а глубокозаглубленний, тоді під будинком можна влаштує і підвал, і гараж, і цокольний поверх. Фундаментна плита робиться товщиною 20 - 50 см. Товщина залежить від передбачуваного навантаження яку створюватиме будинок.

Відео: Фундамент - Монолітна плита.

Тобто, для одноповерхового будинку буде достатньо товщини в 20 - 30 см, а для дому в два або три поверхи 40 - 50 см. Головний недолік плитного фундаменту це його ціна. Вартість такої підстави буде більше всіх інших видів, тому його використовують тільки в крайньому випадку, коли неможливо зробити інший варіант.
Етапи пристрою плитного фундаменту

При проектуванні монолітної плити необхідно дотримуватися точних розрахунків при виборі параметрів. Інакше, при спробі заощадити на пристрої плитного фундаменту, незабаром зрозумієте, що економія була помилковою. Знаючи послідовність робіт по влаштуванню плити Ви зможете зробити його самостійно або проконтролювати роботу найнятих будівельників. Отже:

Першим ділом робиться розмітка ділянки під фундамент. Далі по розмітці копають котлован потрібної глибини, наприклад для одноповерхового будинку на мелкозаглубленнимі плитному фундаменті - 30 см.

Якщо ділянка з близьким розташуванням грунтових вод, необхідно пристрій дренажних траншей. Для відведення води в дренажну траншею укладають геотекстиль і пластикові труби. Після чого на дно котловану засипають пісок і утрамбовують його. На шар піску насипається щебінь і також трамбується.
монолітний плитний фундамент

Буронабивний фундамент

Купить бойлер

Камянка для лазні