Плитка для фундаменту будинку - прикрашаємо підніжжя будинку практично

Облицювальна плитка для фундаментаОт правильно розрахованої міцності фундаменту залежать всі характеристики зведеного будівлі. Хороший фундамент захищає будинок від грунтових вод, перекосу стін, попадання в будинок вологи і інших неприємностей. Вибираючи декор фасаду будівлі, обов'язково враховують облицювання фундаменту.

Відмінним варіантом для прикраси фундаменту будівлі буде облицювальна плитка. Матеріал не потребує особливого догляду і відрізняється тривалим терміном експлуатації. Віддаючи перевагу клінкерну плитку, ви отримаєте гарне й практичне декоративна прикраса будинку.

Виготовляють плитку для фундаменту будинку з глини, обробленої в печах при температурі до 1250 градусів Цельсія. Плитку виробляють товщиною від 8 мм до 17 мм. Інші параметри можуть бути різними. Клінкерна плитка має низький показник водопоглинання, високим показником морозостійкості, відмінно протистоїть впливу сонячних променів, вітру.

Перш ніж приступати до укладання клінкерної плитки, необхідно підготувати фундамент. Проводиться ретельна очистка від бруду і пилу і при необхідності, вирівнюється цоколь. Проведення підготовчих робіт гарантує гарну адгезію клею між плиткою і цоколем. Поверхня, призначену для укладання плитки, обов'язково гарантують для зниження водопоглинання стінами.

Коли необхідно працювати зі старим фундаментом покритим штукатуркою, її необхідно видалити за допомогою зубила або молотка. Виїмки не глибше 4 мм годі й вирівнювати, а більш глибокі краще вирівняти.

Для виконання якісного укладання плитки перед початком роботи прибивають довгу рейку, що виконує роль стартової смуги. Підрахувати кількість рівнів можна, розділивши висоту фундаменту на ширину плитки і обов'язково врахувати шов між рядами.

По закінченню підготовчих робіт роблять заміс клею для плиток. Для нанесення клею на поверхню необхідно мати полутер з зазублинами. Для правильного розведення клею потрібно дотримуватися прописану на упаковці інструкцію. Клей наносять на стіну товщиною шару не більше 4 мм. Не потрібно відразу розводити багато клею тому, що він швидко сохне. Підготовлений клей необхідно використовувати за півгодини. Рівномірне нанесення клею охоронить потрапляння води в порожнечі і її замерзання в зимовий час, що призведе до відпадіння клінкерної плитки.

Роботи з укладання плитки для фундаменту будинку потрібно починати з зовнішнього кута. Майстри намагаються укладати плитку так, щоб вертикальні шви не збігалися. Верхній ряд плитки зсувається на половину її довжини в нижньому ряду і в шви вкладають хрестики. По завершенню робіт після повного висихання розчину приступають до затірки швів.

Як утеплити стелю в будинку з холодною дахом і бетонними перекриттями

Плитка для фундамента дома - украшаем подножие дома практично

Водяні рушникосушки з нержавіючої сталі для ванної кімнати

Як утеплити стелю в будинку з холодною дахом і бетонними перекриттями

Фундамент будинку своїми руками. Работа на круизных судах