Основні технічні характеристики алюмінієвого кабелю

Алюмінієвий кабель | провід АВВГ силовий монолітний | багатодротяний ізолюють його, за допомогою пластикового ПВХ, як правило, сірого або чорного, іноді білого кольорів. Область застосування АВВГ досить різноманітна. В основному, він застосовується в електричних установках різних силових і освітлювальних мережах, там де застосовується нерухомий стаціонарний монтаж, різного роду машин, механізмів і електрообладнання. Номінальна напруга, яке витримує кабель, є: змінне - 660 вольт; постійне - 1000 вольт з постійною частотою 50 герц.

Можливий монтаж кабелю в сталевих трубах, металевих рукавах, різних пустотних каналах, пластикових і сталевих коробах, при дотриманні умови, виключення гнучкості з'єднання. Також алюмінієвий кабель | провід АВВГ силовий монолітний | багатодротяний, повинен бути повністю захищений від всіх механічних пошкоджень, скручувань і розтягування в процесі роботи. Максимально допустимою радіусом вигину, прийнято вважати: одножильні - не менше 10 зовнішніх діаметрів, дроти, що мають дві жили і більш - приблизно 7,5 зовнішніх діаметрів.

Термін служби проводу АВВГ становить не менше 30 років.

Качественный кабель силовой алюминиевый купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Завод виробник, як правило, уповноважений давати гарантію на даний вид вироби терміном не менше 5 років, за умови повного дотримання правил технічної експлуатації кабелю і відповідно правил зберігання і транспортування. Експлуатація даного проводу Аввг, допускається в діапазоні температур від - 50 до + 50 градусів Цельсія.

Під час експлуатації, нагрів кабелю повинен бути не більше 70 градусів, це максимальна температура нагріву жили, в проводах даного типу. При замовленні даного продукту, можна чітко обумовити довжину кабелю, а так само постачання його на барабані або в змотування. Оболонка дроти АВВГ виготовляється з пластмасовою ПВХ ізоляції. Сам же кабель, виготовляється в алюмінієвому виконанні, у вигляді багатожильного або одножильного продукту кожної окремо взятої жили. Форми жив, можуть бути круглими або секторних, в обов'язковому порядку покритими між собою індивідуальної ізоляцією з пластикату ПВХ.

Для захисту ізоляції жили від особливостей кліматичних погодних умов, для кабелю Аввг розробили ПВХ або ПЕТФ захисну плівку екрану. Допускається прокладка кабелю АВВГ з зовні будівлі. Для вироби такого типу передбачається індивідуальна категорія розміщення, так звана категорія 1 і 5 відповідно до ГОСТ 15150 - 69. Кліматичним виконанням прийнято вважати УХЛ і Т.

Зосередившись на дану покупку, можна легко визначити явні переваги кабелю АВВГ по відношенню до інших аналогічних продуктів, що подаються сьогодні на ринку. Ціна кабелю Аввг може залежати і від сезонності коливання цін на біржі на катаний алюміній і від динаміки попиту, і від сезонності будівництва. Взимку, відповідно, попит на кабель може трохи впасти, тому, ціна стає значно приемлемей. Досвідчені будівельники постійно проводять моніторинг цін, тим самим, домагаючись найбільш вигідної покупки. Адже незалежно від сезону, можна з легкістю замовити даний вид продукції, який постійно є в наявності. Причому оптові поставки виявляться набагато нижче за ціною, ніж роздріб.

Основні принципи будівництва фундаменту

Основні переваги каркасного будинку

Створення вентиляційної системи для житлового будинку

Основні технічні характеристики алюмінієвого кабелю