​Опалення за допомогою піролізного котла

Щорічно в зимовий період актуальним стає питання обігріву житлових приміщень. Загальновідомо, що використання газу є не найдешевшим задоволенням, а застосовувати дрова в якості палива не завжди зручно. Однак, коли виникає можливість опалювати приміщення за допомогою дров, доцільним вважають спорудження спеціального агрегату, принцип дії якого заснований на піролізному горінні. Фахівці компанії Екобуд, що пропонують широкий вибір пальників для піролізних котлів, розповіли нам, що головною перевагою подібної установки відзначають високий показник ККД. Основним критерієм, що змушує самостійно споруджувати опалювальні котли, називають високу вартість промислових установок.

Не секрет, що при розігріванні дровами житлових приміщень, істотна частина теплової енергії не задіяна. В результаті піч постійно завантажується деревиною. У таких випадках паличкою-виручалочкою стає піролізного горіння. Піроліз розрахований на створення певних умов, які дозволять використовувати менше дров, але отримати значно більше тепла. Даний ефект може бути досягнутий при дуже повільному згорянні деревного палива. Іншими словами, згоряння здійснюється при обмеженому вмісті кисню. Результатом піролізного горіння є газ, кокс, а також зола.

Далі горючий газ в опалювальній установці контактує з повітрям, змішується з ним і піддається горінню при високому показнику температури. Характерною рисою такого горіння називають виділення досить великої кількості тепла.

Отже, в опалювальному котлі реалізується двоетапне горіння:

При зниженому вмісті кисню здійснюється горіння дров. Такі умови сприяють утворенню газу.

Протікає згоряння суміші горючого газу і повітря.

Дане горіння в два етапи знайшло широке застосування в самостійно сконструйованих агрегатах. Наприклад, в печах дров'яних, пристрій яких заснована на уповільненому згорянні палива. Необхідно враховувати, що робота піролізної установки повинна бути відрегульована, інакше опалювальна система буде пошкоджена.

Висока вартість промислових установок обумовлена наступними критеріями:

Матеріали, з яких виготовляють піролізні установки, повинні відрізнятися стійкістю до високих температур. Наприклад, до таких матеріалів відносять жаростойкое залізо.

Висока ефективність установки досягається за допомогою автоматичного регулювання параметрів. Дана система відрізняється значною складністю виготовлення.

До основних переваг подібних котлів відносять:

Наявність системи автоматичного управління.

Профессиональная уборка коттеджей по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Двохетапне горіння забезпечує зниження надлишку повітря. Таким чином, підвищується економічність установки.

Процес піролізу легко контролювати, регулюючи параметри системою автоматичного управління.

Знижується викид шкідливих сполук у навколишнє середовище і, зокрема, атмосферу.

Спалюванню піддається деревина великих розмірів, в тому числі нерозколенні дрова.

Якщо говорити про недоліки опалювальних агрегатів, заснованих на піролізі, то виділяють наступне:

Досить висока вартість промислових установок.

Енергозалежність. Піролізний котел не працюватиме без димососа.

При невеликій завантаженості котла згоряння палива протікає нестабільно.

Вимоги до малому вмісту вологи в деревині є обов'язковим до виконання.

Першим кроком для самостійного споруди опалювального котла є вивчення креслень і схем установки. Необхідно осмислити принцип дії піролізної установки. На схемі повинні бути відображені основні елементи котла, до яких відносяться камера згоряння, датчики температури і тиску, труби для подачі води, труби для відводу води, канали для подачі повітря, димохід і місце для вентиляційного обладнання.

Як правило, при спорудженні піролізних агрегатів в приватних будинках застосовують установки потужністю близько 40 кВт. Виготовлення невеликого котла доцільно, якщо потрібно заощадити сили, кошти і час, тоді споруджують агрегат потужністю не більше 30 кВт.

Перед безпосереднім виготовленням даного котла слід перевірити наявність всіх інструментів і матеріалів, необхідних для спорудження агрегату. Варто відзначити, що товщина стали для корпусу котла повинна становити до 4 мм. Елементи установки вирізаються болгаркою, потім застосовують зварювальний апарат.

Існують рекомендації, якими слід керуватися при самостійному спорудженні опалювального агрегату:

В обов'язковому порядку встановлюється обмежувач, контролюючий зміст повітря в паливній камері.

Необхідно спорудити отвір, яке буде допомагати видалення золи.

Отвір для завантаження палива повинно бути реалізовано у вигляді прямокутника.

Віддача тепла збільшиться, якщо трубу для теплоносія виконати з вигином.

Якщо встановити зовні вентиль, то стане доступною регулювання подачі теплоносія.

Якщо після тестового запуску установки в повітрі не відчувається запах чадного газу, то установка споруджена вірно. При подальшій експлу

​Виробники пластикових вікон і дверей ПВХ

​Монтаж вентильованого фасаду з HPL-панелей

​Укладка нового плиточного пола