​Обшивка будинку сайдингом самостійно

обшивка будинку сайдингом самостоятельноОбшіть будинок сайдингом - не зовсім легке завдання, але в той же час це не складе особливих труднощів, якщо поставитися до цього процесу серйозно і знати, які дії необхідно виконувати. Вся робота підрозділяється на кілька етапів. І для того, щоб домогтися результату з меншими витратами часу і сил, виконання їх повинно бути в позначеній послідовності.

Йтиметься про сайдинг з вінілу. Використання його вважається досить простим, швидким і порівняно недорогим способом зробити фасад будівлі привабливим, притому усунувши всі дефекти. Цей метод обшивки, в якійсь мірі, можна порівняти з обробкою стін пластиком. Особливо вони один від одного нічим не відрізняються. Єдине, хіба що, тільки каркасом. Що стосується всього іншого, технологія виконання практично однакова.

Перше, що потрібно зробити - це нанести розмітку, тобто, визначаються точки, де будуть встановлюватися кріплення. Виконується це в такий спосіб: від кутів будівлі намічаються вертикальні лінії, перебувати вони повинні на відстані близько двадцяти сантиметрів. Щодо цих ліній проводитися установка несучих профілів. Решта, що знаходяться між ними, розмічаються лініями горизонтальними з відстанню не менш 60 сантиметрів.

Трафаретную печать на футболках Вы можете заказать здесь по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Від того, наскільки правильно буде проведений цей етап, залежить якість праці в цілому. Щоб всі завдання були виконані належним чином, необхідно скласти план, де важливо правильно розподілити весь необхідний матеріал для обробки.

Наступним етапом робиться установка обрешітки. Вона потрібна для монтажу підстави. Підійти до цього слід серйозно, адже від міцності даної конструкції буде залежати довговічність самого облицювання. Під обрешітку може використовуватися утеплювач. Більше підійде рулонний, якщо брати м'який, то з часом він втратить свої якості, що може деформувати фасад.

Щоб сайдинг зафіксувати необхідно встановити первинні елементи - внутрішні і зовнішні кути під стартові профілі. Тільки після закінчення цих робіт можна починати монтувати самі панелі.

Несучі панелі необхідно встановлювати з кутів. Використовуючи рівень, визначається їх точне розташування відносно вертикальної лінії, і кріпляться вони до кронштейнів в формі п. Так встановлюються два профілі з обох сторін будівлі. Цьому етапу важливо приділити особливу увагу.

В процесі монтажу слід залишати невеликі зазори. Їх в будівельній сфері ще називають температурними. Інакше, при незначних змінах температур, панелі можуть роздутися. У процесі кріплення використовуються невеликі цвяхи або саморізи, причому не потрібно їх заганяти до кінця.

Монтаж відбувається внахлест. Для цього панелі обладнані спеціальними замками. У них необхідно вставляти всі наступні ряди.

Важливо відзначити, що ні в якому разі не повинні використовуватися панелі з ушкодженнями. Через це весь фасад може бути перекошений.

І останнім, не менш важливим моментом, є той факт, що всі стики необхідно перекривати додатковими елементами.

Заливка підлоги: робимо самі

Безшовні вікна нового покоління

​Обробка деревини: склеювання і збірка