​Обігрів покрівлі: надмірність або необхідність

Не так давно на російському ринку з'явилося і отримало заслужене визнання, таке нововведення, як покрівельні системи обігріву.

Беручи до уваги всю суворість і засніженість російських зим, все частіше і частіше покрівельні системи обігріву стали використовуватися при будівництві житлових будинків, сучасних торгових і спортивних комплексів, навчальних закладів, дитячих садків.

Вы можете заказать сайт по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ці системи забезпечують належний захист покрівлі і відповідно конструкції будівлі від характерних ушкоджень у зимовий період, а також запобігають утворенню криги і бурульок, які представляють дуже серйозну загрозу для людини, так як, зриваючись з дахів будинків, досить часто завдають серйозні травми перехожим, завдають значної збиток власникам автомобілів. Використання систем обігріву виключає обмерзання покрівлі, тим самим збільшує термін служби будівлі, а також сприяє підтримці естетичного зовнішнього вигляду його фасаду.

Широке поширення отримали електричні системи обігріву.

На сьогоднішній день електричні системи обігріву представлені двома видами кабелів:

- резистивний кабель, який складається з ізольованою металевої жили, яка має постійним опором, температурою нагріву і потужністю. Нагрівання здійснюється за рахунок підключення кабелю до електричної мережі за принципом замкнутого кола. Перевагою цієї системи є її прийнятна вартість, а до недоліків можна віднести, мабуть, тільки підвищене енергоспоживання;

- саморегулюючий кабель, що складається з матриці, ізоляції, обплетення і оболонки. Основою, звичайно ж, є матриця (саморегулюючий елемент), яка здатна міняти інтенсивність нагріву (опір). Опір матриці залежить безпосередньо від навколишньої температури. Наприклад, чим нижче температура навколишнього повітря, тим інтенсивніше прогрівається кабель і відповідно, чим вище температура, тим менш інтенсивно відбувається нагрів. Гідність даного виду кабелю - це ефективне енергоспоживання, простота монтажу, неможливість його перегріву.

Очевидний плюс кабельних систем обігріву в тому, що їх застосування не тільки запобігає обмерзання покрівлі та утворення бурульок, а й забезпечує роботу водостоку. Наприклад, сучасні водостічні системи не замерзають навіть при невеликій мінусовій температурі навколишнього середовища. Це забезпечується прокладкою кабелю, що гріє в жолобах і водостічних трубах системи водовідведення. Більш докладно обігрів покрівлі та водостоків ви можете прочитати тут.

Обогрев кровли: излишество или необходимость

​Способи укладання засорів каналізації

​Інтернет-магазин світильників та люстр

​Як створити найкращий дизайн інтерєру