Індивідуальне навчання татуажуМи вважаємо саме таку форму навчання татуажу і мистецтва перманентного макіяжу найбільш ефективною. Всі люди різні, але їх об'єднує одне - кожному потрібна увага! Кожному учневі потрібна увага особливе. Одна людина, як то кажуть "ловить на льоту", іншому потрібно час.

Для одного учня, питання анестезії - прочитана книга (у нього вищу медичну освіту), але він "не дружить з квітами". Для іншого - колористика, як "Отче наш" (він візажист зі стажем), зате труднощі з технікою. Одна людина соромиться зайвий раз перепитати викладача в присутності інших, "більш тямущих" навчаються, інший постарається заволодіти увагою викладача безроздільно.

При будь-якій кількості людей в групі більше одного, якість навчання знижується. Тільки при індивідуальному підході можна гарантувати, що навчається засвоїть весь необхідний обсяг матеріалу, і отримає навички для подальшої успішної роботи за час, який буде досить саме йому.


Проведення практики на муляжах, манекенах і моделях

Одним з головних умов в досягненні успіху в професії майстра татуажу є "постановка руки". Це - не просто, вимагає зусиль і учня і викладача, і, звичайно, процес відпрацювання технічних прийомів нанесення татуажу супроводжується помилками, на виявленні та виправленні яких і концентрується викладач.

Йдучи на зустріч проханням навчаються, Школа-студія проводить навчання татуажу в Москві з залученням моделей для відпрацювання практичних навичок.

Вы можете посетить профессиональные курсы татуажа киев, цены на услуги Вас приятно удивят.


Однак, багаторічний досвід змушує нас попереджати учнів, що далеко не завжди чисто російський метод навчання на моделях (в більшості країн навчання проходить на муляжах і манекенах) може дати учневі той самий практичний навик.

Причини наступні:

Викладач несе персональну відповідальність перед моделлю за якість проведеної учнем процедури. Але! Навчається не завжди (а на практиці таких людей абсолютна більшість) здатний продемонструвати досить впевнене засвоєння матеріалу на "живому" людину. І в таких випадках, викладачі більшу частину процедури виконують самі. Тому, замість реального відпрацьовування технічних прийомів, усвідомлення помилок і їх виправлення під керівництвом викладача, учень отримує в процесі навчання всього лише бачення, "як це повинно відбуватися" у виконанні викладача;
Втрата часу. Як не сумно це звучить, але факт залишається фактом. Серед споживачів послуг у сфері обслуговування безвідповідальність людей проявляється найбільш яскраво. Практично кожен навчається стикався з ситуацією, коли моделі не є на процедуру. Можна довго розмірковувати на тему, чому людина, добровільно який побажав зробити татуаж у того, хто навчається, і знайти гідний результат без грошових витрат, вважає нормальним не з'явитися без попередження в обумовлений час, хоча його чекають і викладач і учень. І, звичайно, телефон моделі буде не доступний. На жаль, проблема неявки моделей на заняття, а то і на кілька занять - це бич всіх навчальних організацій, що користуються послугами моделей.
Ми цінуємо час людей, які довірили нам свою освіту в області татуажу, і вважаємо обов'язковим гарантувати проведення заняття в певний зручне для учня час.
Психологічний фактор. Навчається - теж людина, яка хвилюється і боїться. Так, звичайно, боїться зробити щось не так, і відповідно, нервує. Але! Модель - жива людина, зі своєю нервовою системою, больовим порогом і т.д. І часто буває так, що викладач під час практичного заняття на моделі, замість відпрацювання техніки займається заспокоювання нервів і підняттям бойового духу.

Приклад (з щоденної практики):

Відпрацювання практичних навичок татуажу губ. У моделі близько розташованих і тендітні судини. Тобто побічний ефект у вигляді вираженої кровоточивості практично не дозволяє бачити проміжний результат роботи (що для досвідченого майстра звично, а для того, хто навчається означає роботу наосліп). А ще модель вибрала для татуажу пігмент дуже світлого відтінку, і ефективність його введення дуже складно оцінити в процесі процедури (на запаленої тканини погано видно впроваджений світлий пігмент чи ні).

Чули коли-небудь такий вислів навчаються: "а з моделлю мені не пощастило"? Маються на увазі саме такі випадки!

Дуже часто людина, який навчався на моделі, перебуває в переконанні, що у нього все чудово виходить. І ось, почавши професійну діяльність, доводиться спуститися з небес. Найчастіше це - не прокрашенние ділянки, зайве закладення пігменту плямами, рубці.

Прийомам, які дозволяють навчити не допускати цього можливо навчити тільки на муляжі. Чому? Гума не прощає помилок! Тому, що на муляжі помітно найменший недосконалість техніки.

В Школу-студію щодня звертаються початківці майстра з подібними проблемами. Вони пройшли навчання на моделях, їх похвалили. Але! Вони не бачили результату своїх практичних занять. Зате увірували, що все засвоїли. А потім починаються проблеми. Ми починаємо розбиратися, пересаджуємо людини за гумовий килимок, і ... виявляється, що у нього повністю відсутнє розуміння того, що таке "техніка татуажу". І для людини настає момент істини: що зміщення лінії "на волосок" зводить всі зусилля в нуль; що, квапливість і нерівномірність занурення голки може спотворити. І корона злітає з голови. Доводиться переучуватися.

Дорогі навчаються, будь ласка, довіряйте своїм викладачам. Адже Ви їх вибрали не спонтанно. Ви бачили їх роботи, чули відгуки про них. І якщо ми радимо Вам відпрацювати ту чи іншу техніку саме на муляжі і манекені, це не від того, що ми не хочемо надати Вам моделей. Ми просто хочемо, щоб Ви швидше і з меншими втратами нервів завоювали право називатися майстром.

Коли Ви наполягаєте на тому, що хочете пройти практичне заняття на моделі, а викладач радить підшукати і привести власну модель, це не від того, що в Школі-студії не хочуть надати власну модель. Ця рада дається з тих міркувань, щоб у Вас була можливість побачити результат своєї практичної роботи, задати питання, отримати поради та консультації (адже наданих Школою-студією моделей Ви, можливо, ніколи вже не побачите).

І всеж! Більшість з учнів просять надати їм можливість відпрацювання на моделях. І ми, звичайно, надаємо Вам цю можливість.
консультування

Протягом року після навчання Ви можете отримувати безкоштовні консультації викладачів.
Оцінка результатів навчання

Після проходження курсу, який навчається отримує об'єктивну оцінку результатів навчання і перспектив можливості досягнення успіху в професії.
Поширені запитання

вопросБивают чи навчаються, яким "не дано"?

Так бувають. Оволодіти мистецтвом татуажу важко. А для людини не хоче, ні вміє вчитися - неможливо. Звичайно, є об'єктивні обставини, що не дозволяють стати майстром перманентного макіяжу.

До них відносяться:

поганий зір в поєднанні з небажанням носити окуляри або контактні лінзи;
порушення координації рухів;
невміння спілкуватися з людьми, відсутність стрессовоустойчівості.

вопросМожно навчитися мистецтву татуажу (перманентного макіяжу) за час, відведений на навчальний курс?

Так можна! За період навчання навчається придбає знання в області колористики, візажу, отримає необхідну інформацію, що дозволяє розбиратися в знеболюючих засобах, видах обладнання та пігментах для перманентного макіяжу.

За час навчання купуються технічні навички, необхідні для проведення процедур татуажу, будуть освоєні всі базові техніки перманентного макіяжу. Навчається зможе розбиратися в палітрах пігментів і вибирати колір майбутнього перманентного макіяжу, навчиться консультувати клієнта.

Для початку самостійної кар'єри цього достатньо. Все інше залежить тільки від бажання досягнення успіху.

Достаточно чи освоєння техніки татуажу на муляжах, а не моделях?

Так, досить. З досвіду з навчання, можна авторитетно заявити, скільки б не надавалося моделей, кожен випадок татуажу - унікальний. Осягнути всі можливі типи шкіри і зовнішності на навчальному курсі все одно неможливо. Один чоловік "сильно кровит", в іншого рефлекторно відвисає щелепа (в буквальному сенсі), третій засинає і т.д.

Важливо принципове освоєння техніки перманентного макіяжу. Можемо навести приклад з навчальної практики Школи-студії. Одна дівчина, пройшовши курс навчання в іншому навчальному центрі (на чотирьох моделях), звернулася в Школу-студію, за її словами "для придбання впевненості". Вона пройшла курс (на трьох моделях) і взяла участь ще в чотирьох майстер-класах (знову ж на моделях). Вона до цих пір не почала самостійну роботу. У Школі-студії щомісяця проходять курс навчання до 20 учнів, і більшість з них успішно починають свою кар'єру.

Неужелі Ви дійсно можете чесно сказати учневі, що в нього не вийде стати майстром?

Саме так ми і робимо, на щастя, не часто. В цьому і проявляється наша відповідальність перед людиною, що пройшли у нас навчання. "Почати успішну кар'єру" майстра перманентного макіяжу - це не тільки витрати часу і коштів на навчання. Це досить серйозні витрати на придбання обладнання та професійного набору матеріалів. І найважливіше - це відповідальність перед клієнтами! І якщо після курсу навчання починаєш розуміти, що людина просто втрачає час, наш обов'язок - дати об'єктивну оцінку результатів його навчання, що допоможе йому знайти іншу сферу для успішної діяльності, не гаючи зусилля, гроші, і найважливіше нерви.

Как выбрать горнолыжную куртку

Переваги натяжних стель

Безшовні вікна нового покоління

Дворівневі натяжні стелі

Заливка підлоги: робимо самі