Монтаж козиркаПісля того як визначилися з видом навісу і його каркасом, необхідно зробити проект на папері. Для цього вимірюємо ганок і робимо креслення майбутнього козирка. При цьому враховуємо, що розмір листа 2 - 6 м, тому довжину і ширину треба розрахувати так, щоб залишалося менше обрізків.

Продаж квартир від забудовника в новобудові на: http://intergal-bud.com.ua/ua/projects/lviv/residential/current-offers/27/floor_plan/, ціни Вас приємно здивують.


Каркас, незалежно дерев'яний він або металевий збирається на підлозі. Спочатку за кресленням робиться розкрій матеріалу, потім всі деталі зливаються воєдино, обробляються антисептиками або фарбуються.

Після цього на готовий каркас кріплять полікарбонат і якщо необхідно підшивають. Листи полікарбонату легко згинаються, при необхідності на них роблять пропили через 4 - 5 см. Готовий козирок кріплять до стіни над ганком.


Якщо козирок буде великого розміру, додатково встановлюють стовпи опори. Стовпи необхідно заздалегідь закріпити до ганку за допомогою закладних або забетонувати поруч.

Для того, щоб забетонувати опори, копаються ямки в зазначеному місці. Глибина ямок може бути від 0,5 м до 1,5 м. Потім в них встановлюють стовпчики і заливають бетоном. Після того, як бетон схопиться (2 -3 дня), можна виробляти установку козирка.
плюси полікарбонату

Цей матеріал з кожному роком набирає все більшої популярності. Він використовується не тільки в будівництві. З нього роблять медичні інструменти, захисні каски, компакт диски. І навіть олімпійські медалі Ігор 2014 року мали вставки з цього матеріалу.

Основними перевагами полікарбонату можна назвати:

легка вага;
не боїться перепадів температур;
міцність;
довговічність;
гнучкість;
простий догляд;
низька вартість.

Всі ці та багато інших достоїнств забезпечили його популярність в будівельній і багатьох інших сферах.

Таким чином, ви можете самі, своїми руками змінити вхід в свій будинок, а полікарбонат забезпечить ганок надійним, безпечні і сучасним козирком.

До зустрічі на сторінках сайту. Удачі вам і тепла вашого будинку.

Тепла підлога

Жалюзи на окна

Мансардні вікна

Козловой кран