​Монтаж кондиціонерів

Після того як споживач вибрав підходящу модель кондиціонера, для нього настає найсерйозніший крок - це монтаж і налагодження обладнання. Професійний монтаж запорука успіху та належного функціонування кондиціонера, недарма в народі кажуть: "99% роботи кондиціонера - це його монтаж". Для виконання завдань по установці кондиціонера, необхідно врахувати величезну кількість вимог і в першу чергу встановлених виробником обладнання. З таким завданням впораються тільки професіонали збройні спеціалізованими знаннями, практичним досвідом і спеціалізованим інвентарем (інструментом).

Если Вы хотите иммигрировать в Грецию, тогда Вам необходимо перейти на сайт https://immigrationexchange.org/, чтобы узнать подробную информацию.

Підготовка до монтажу

До початку установки необхідно провести підготовчу роботу, в якій потрібно визначити місця розташування внутрішнього і зовнішнього блоку. При монтажі блоків слід врахувати деякі особливості:

Внутрішній блок повинен гармоніювати з інтер'єром приміщення.

Монтаж обладнання виконується після чіткої розмітки і тільки на міцні стіни.

У місцях установки блоків повинні дотримуватися технологічні відступи для ефективної циркуляції повітряного потоку.

Визначити розташування блоків потрібно так, щоб відстань між ними було в мінімальних межах.

Місця кріплення блоку вибирається з урахуванням подальшого сервісу, тобто необхідний наступний доступ до обладнання

Дуже часто монтаж кондиціонера, проводиться в умовах, що відрізняються від вище описаних, у таких випадках виконуватися нестандартний монтаж або ж звичайний, але це не страшно, тому що під таким монтажем мають на увазі всього лише збільшення тимчасових і іноді матеріальних витрат.

Також дуже часто користувачі вдаються до такого виду послуг як "поетапний монтаж" або "монтаж в два етапи" - це стандартний або нестандартний монтаж, який всього лише виконується поетапно. На першому етапі виконується закладка всіх необхідних комунікацій, а на другому вже установка обладнання та його налагодження. Зручності, та й переваги такого виду монтажу, полягає в тому, що під час ремонту, користувач не встановлює дороге обладнання і виключає потрапляння бруду, будівельного пилу, а головне скорочує ризик по пошкодження техніки, до завершення ремонту.

Купити водонагрівачі

​Домофон. Види і функції.

​ВСЯ СПРАВА В КОЛЬОРІ

Як обрати електродриль

Монтаж козирка