Котел конденсаційного типу

Останнім часом людство все частіше вимагає інновацій. І це стосується не тільки медичного обладнання та комп'ютерних технологій, але і альтернативних засобів обігріву. Таким чином і з'явився на нашому ринку конденсаційний котел, який, не дивлячись на своє недовге існування, вже заробив безліч позитивних відгуків.

Давайте більш детально розглянемо, що ж собою являють конденсаційні котли.

Сировиною для подібного котла є вуглецеве паливо, а воно як відомо кожній людині здатне випромінювати необхідну кількість тепла для обігріву того чи іншого приміщення. Це відбувається за рахунок розпаду вуглецю на воду і вуглекислий газ, де вода виступає носієм гарячих молекул. В даному випадку, навіть якщо судити з назви, відбувається процес конденсації, а це означає, що вода з парообразной, знову ставати рідкої і саме тому це обладнання має ще одну назву - водогрійні конденсаційні котли. Найголовнішою перевагою даних котлів є факт, який, на перший погляд, здається нереальним - коефіцієнт корисної дії даного котла перевищує 100% (близько 109%). Це пояснюється елементарно - в звичних нам котлах використовується не вся вихідна енергія, а тільки її частину, так як в теплообміннику (докладніше тут) водяний покрив охолоджується до 140 градусів Цельсія. Водогрійний конденсаційний котел має таких теплообмінників два. Саме другий теплообмінник і дає можливість отримати максимальну теплову енергію. Вчені відзначають, що даний спосіб отримання теплової енергії був відомий давно, але тільки зараз завдяки новітнім антикорозійним металів реалізація даного проекту стала можливою. Цей фактор і дозволяє нам зараз абсолютно без проблем купити конденсаційний котел.

Разработка CRM по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У наш час дуже гостро стоїть питання екології, зокрема екологічності продукції, що виготовляється. Саме тому в Європі ввели якусь норму, яка дозволяє нейтралізувати токсичність відпрацьованих газів подібних котлів. До складу нейтралізатора увійшли калій і магній, які вбирають в себе все негативно заряджені частинки конденсату. У підсумку в стічні води потрапляє нешкідлива для навколишнього середовища рідина.

Звична нам жидкотопливная система опалення не має особливих відмінностей від газової. Основна різниця полягає в пальнику, яку в разі потреби можна переналаштувати і в тому, що для рідинних котлів потрібен резервуар для палива. Конденсаційна техніка відрізняється простотою в експлуатації, довговічністю і економічністю. При витраті тих же сил і засобів ви отримуєте максимальну вигоду.

Курси косметолога в Москві

Облаштування гравійного саду

Переваги натяжних стель

Епоксидні підлоги