Фундамент будинку своїми руками. Работа на круизных судах

Розміри площі поперечного перерізу стрічкового фундаменту - основне питання для приватних забудовників. Це питання має вирішуватися індивідуально з урахуванням щільності грунту ділянки.

Але загальні правила для будинків з легких будівельних матеріалів (виняток бетон, цегла) приблизно такі: ширина стрічки повинна бути більше ширини стіни будинку на 100мм, при висоті стрічки не менш 500мм, але не менш 250мм.

Если Вы хотите заработать, тогда работа на круизных судах это именно, то что Вам нужно. Размер зарплаты Вас приятно удивит.


Намагайтеся на фундаменті не економити і мінімальну ширину не брати за основу. Для економії розчину краще більше додайте в опалубку колотого каменю різного калібру - витрата цементу зменшиться, а міцність фундаменту збільшиться. Бутували розчин каменем в траншеї можна на всю висоту від підошви
фундаменту до лінії землі (малюнок 1).

На пучинистих грунтах ширина підошви стрічкового фундаменту повинна бути не менше 500мм (малюнок 2). Брус на малюнку застосований в качстве прикладу, тому що він завжди є матеріалом нижньої обв'язки при будівництві Бурсова, каркасних, панельних або щитових будинків.

Збільшення висоти фундаменту призводить до збільшення ваги навантаження на грунт, тому з даними параметром на слабких грунтах потрібно бути обережним. Краще підняти фундамент вище з меншим заглибленням.

На фото 2 зображений стрічковий фундамент, який виступає над рівнем землі на мінімально бажану висоту. Таке піднесення лінії фундаменту дозволить зробити правильну вимощення з ухилом і добре спланувати двір.

Джерело: http://globalmarine.com.ua/vakansii

​Садовий будиночок - загальна картина будівництва

Гаражні ворота своїми руками, рекомендуємо врахувати

Як побудувати терасу своїми руками купить пробковое дерево

Будівництво будинку своїми руками.

Ремонт и регулировка металлопластиковых конструкций