Епоксидні підлоги

Епоксидні підлоги - це безшовне покриття складається з двох компонентної епоксидної смоли, яка має високу міцність на стиск і хімічної опірністю. Покриття підлоги з застосуванням епоксидних складових стають жорстким, що робить можливим його використання в приміщеннях різного призначення. Крім того, матеріал статі дозволяє створювати практично будь-які стилістичні та кольорові рішення. При наявності певних вимог замовника, епоксидні підлоги можна зробити нековзними, гладкими або глянцевими.

Качественный ремонт комнатВы можете заказать на сайте http://komnatremont.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Епоксидний підлогу 1 Епоксидний підлогу 2

Основні переваги епоксидних підлог:

поверхню виходить ідеально рівною, шви відсутні;

стійкі до стирання, не створюють пил;

стійкі до впливу агресивних середовищ (розчинники, кислота, луг);

не чутливі до перепадів температури;

стильний вигляд і різноманіття колірних рішень;

легко прибирати і мити;

екологічно чисті.

Епоксидні підлоги відповідають всім технічним вимогам для застосування і експлуатації їх на підприємствах, громадських місцях, торгових залах, автопарках і офісах.

Епоксидний підлогу 3 Епоксидний підлогу 4

Епоксидна наливна підлога можна розділити на кілька видів, які визначають ступінь їх стійкості до механічного впливу. Головним критерієм визначальним таку ступінь є товщина покриття. Епоксидний підлогу товщиною 0,5 - 0,8 мм має малу стійкістю до стирання і при великих навантаженнях можуть з'явитися глибокі подряпини або навіть тріщини. Як правило такі підлоги застосовуються в приміщеннях з невисокою прохідністю. При товщині шару від 1,0 - 3,0 мм епоксидні підлоги володіють більш високою стійкістю до навантажень і запобігають розтріскування поверхні, а термін експлуатації збільшується в кілька разів. Найвищу стійкість до механічних, температурних і хімічних впливів показує - багатокомпонентний епоксидний склад шаром від 6,0 мм із застосуванням кварцового піску або інших наповнювачів. Застосовується на шкідливих виробництвах з важкими умовами роботи.

Наша компанія пропонує свої послуги з улаштування епоксидних наливних підлог, а якісний монтаж і професіоналізм наших співробітників гарантує довгий термін їх експлуатації. Звертайтеся в офіс нашої компанії за консультацією та первинної оцінкою Вашого об'єкту.

Утеплення підвалу

Тепла підлога

Стяжка підлоги

Ремонт дощатої підлоги