​Будинки з деревяного бруса

Найбільш значущими перевагами дерев'яних будинків, поза всяким сумнівом, є їх особлива натуральна привабливість, абсолютна екологічність, неймовірна практичність і цілком прийнятна вартість. Завдяки всім цим властивостям, деревина, незважаючи на появу нових інноваційних технологій, все також продовжує залишатися на піку популярності. І найкращими в даному плані, сьогодні, звичайно ж, вважаються будинки, побудовані з бруса.

Осуществить качественный ремонт дома в Солнечногорске поможет команда профессионалов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Будинки з дерев'яного бруса

Для зведення такого роду будівель, як правило, найчастіше використовується брус, виготовлений з хвойних видів деревини, у яких смола є відмінним натуральним антисептиком. Крім того, подібні деревні породи ще й відрізняються досить непоганий гигроскопичностью, а значить, рівень вологості в подібного типу будівлях завжди буде зберігатися незмінним. Крім цього, до дуже серйозних переваг у таких дерев'яних споруд, також варто віднести і їх вкрай високу сейсмостійкість і здатність забезпечувати чудову шумоізоляцію.

Що стосується практичності, то тут будь-які суперечки, теж абсолютно безглузді. Споруди з бруса неймовірно прості в плані свого зведення, адже всі його деталі зазвичай виготовляються в заводських умовах, що, природно, досить серйозно спрощує весь будівельний процес. Як підсумок, процедура складання такого будинку в більшості випадків здійснюється лише за місяць, а з урахуванням спорудження фундаменту, монтажу покрівельної конструкції і внутрішнього облаштування - всі заходи цілком реально виконати всього лише за 3 місяці.

Крім усього перерахованого, брусові будинки також ще мають і безліччю інших, не менш важливих достоїнств. Так, перш за все, подібні споруди, на відміну від споруд, зведених з інших будматеріалів, мають набагато більш високими теплоізоляційними властивостями. До того ж, зведені з бруса стіни ще й відмінно «дихають», створюючи, тим самим, в приміщеннях максимально оптимальну вологість. Крім цього, тут також слід зауважити, що зараз, завдяки появі різного роду біологічних просочень, з'явилася відмінна можливість забезпечувати деревним матеріалам чудовий захист від всіляких несприятливих впливів.

Цілком прийнятна вартість подібного виду будівель, теж абсолютно незаперечна. Адже дерево, як відомо, не тільки саме по собі набагато дешевше звичайного цегли, але в кілька разів його легше, а значить, в подібній ситуації абсолютно не буде потрібно займатися облаштуванням надто дорогого фундаменту. До того ж, брус ще і є вельми естетичним будматеріалом, а тому такі будинки цілком можуть обходитися без додаткового зовнішнього і внутрішнього облагородження.

Будівництво Котеджів з Бруса

Жизнь в деревянном доме

Виробництво клеєного брусу