Безшовні вікна нового покоління

Установка пластикових вікон стала сьогодні справою звичним і буденним. Прагнення людей отримати при реконструкції та ремонті в будинку максимальну зручність і комфорт цілком виправдано, і тому конструкції ПВХ - це саме ті необхідні складові нашого житла, які повинні служити людині не одне десятиліття.безшовні вікна в спбНові технології і розробки в сфері будівництва та ремонту все більше радують людей, які прагнуть підвищувати якісний рівень життя. Поряд з іншими регіонами, пластикові вікна в СПб отримали своє друге обличчя - набирають популярність безшовні моделі. Це абсолютно нові конструктиви при виготовленні профілю і більш привабливий зовнішній вигляд.Сучасне виробництво таких виробів дозволило поліпшити і теплоізоляційні якості, і захист від вуличного шуму. До того ж, безшовні вікна практично не мають сполучного шва, що дозволяє їм виглядати дещо по-іншому, ніж звичайні пластикові моделі. Перед стандартними виробами вони мають ряд безсумнівних переваг:

Вы можете ознакомится с пошаговой инструкцией  и узнать как именно приватизировать земельный участок на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Конструкція вікна монолітна, що дозволяє профілем витримувати великі навантаження, в порівнянні навіть з найякіснішим звичайним пластиковим виробом.З'єднання деталей системи проводиться при використанні ущільнювача для віконних систем, що значно покращує естетичний вигляд.За рахунок відсутності шва поліпшується гідроізоляція, зменшується залежність якості експлуатації від різкого перепаду температур.Безшовні вікна не потребують додаткової полірування і шліфування.Вироби виконуються із застосуванням технології кольорового ламінування, що дозволяє підібрати необхідний відтінок до інтер'єру.Конструкція дуже зручно монтується, при необхідності так само просто і легко знімається. Монтаж проводиться при будь-яких температурах і в будь-яких кліматичних умовах.Незважаючи на те, що ціни на безшовні пластикові вікна в СПб в середньому на 15-20% вище звичайних металопластикових виробів, вони цілком виправдовують себе.Технологія виготовлення безшовних металопластикових конструкційГоворячи про переваги таких систем в експлуатації, не можна коротко не розповісти про технології їх виготовлення. Основне, на що роблять упор виробники - це товщина зварювального шва. Безшовні вікна мають максимальну товщину шва - 0,3 мм, що візуально практично не видно.Застосовуючи колишні технології виготовлення пластикових конструкцій, виробники після зварювання профілю фрезерують раму. Після цього на обох сторонах рами залишається шов, який псує зовнішній вигляд виробу, і до того ж, регулярно вимагає очищення від пилу.Безшовні пластикові конструкції зварюються «в стик», не вимагають додаткової фрезерування. Цікавим рішенням при виготовленні цих моделей є застосування ламінованого покриття. При оформленні замовлення можна підібрати виріб практично будь-якого кольору.

Будинок з каркаса - це нововведення

Котел конденсаційного типу

​Товщина наливної підлоги

Заливка підлоги: робимо самі

Джерела безперебійного живлення