Бетонна стяжка підлоги

Швидко і добре виконана бетонна стяжка являє собою довговічну основу для будь-якого покриття (лінолеум, паркет, ламінат, плитка). Професіонали мають можливість впоратися з подібним завданням в мінімальні терміни. Адже крім спеціальних інструментів у них є досвід і необхідні знання.

Бетонна стяжка підлоги під ключ, як послуга, допомагає заощадити не тільки гроші, але і час, а також власні сили. Більш того, людина, що вибрала хорошого виконавця, впевнений в тому, що отриманий результат буде радувати довго і не викличе нарікань на свою адресу.

бетонна стяжка підлоги

заливка бетонної стяжки підлоги

монтаж бетонної стяжки підлоги

заливка бетонної стяжки

бетонна стяжка

монтаж бетонної стяжки

Заливка бетонної стяжки підлоги

Оперативно залити бетонну чорнову стяжку під ключ в Санкт-Петербурзі під силу нашим майстрам. Залежно від особливостей об'єкта вони підберуть відповідний спосіб її організації, що забезпечить довговічність і міцність покриття.

Профессиональный ремонт однушки "под ключ" по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Провести монтаж бетонної стяжки підлоги за 1 день з матеріалами можуть тільки компетентні фахівці. Наші співробітники візьмуться за виконання навіть великомасштабних проектів. Адже вони діють злагоджено і дотримуються при цьому певної системи, що дозволяє здавати об'єкти в строк і без проблем. Найчастіше майстри користуються таким алгоритмом:

на першому цьому етапі проводиться оцінка всіх нюансів приміщення (на їх підставі в подальшому вибирається спосіб укладання розчин);

складається кошторис (при обліку всіх даних);

далі виконується підготовка поверхні, яку слід вирівняти (ця стадія нерідко включає грунтування, розміщення гідро-, а також теплоізоляційних матеріалів, розстановку маяків);

по закінченню підготовчих приступають до основних робіт (оперативна укладання розчину дозволяє отримати цілісне, високоміцне полотно);

коли головний шар досить затвердіє його або піддають шліфуванню, або покривають сумішами, що самовирівнюються (це залежить від побажань Клієнта).

Всі питання і пропозиції завжди можна обговорити з нашими консультантами. Вони із задоволенням допоможуть кожному.

Стяжка підлоги

​Армована стяжка підлоги

Ремонт дощатої підлоги

​Фіброцементна стяжка підлоги

Епоксидні підлоги