Алюмінієві окна та двері

Вікна

Переваги алюмінієвих вікон - надійність, легкість, доступність. Для фарбування алюмінієвих вікон можна вибрати будь-який з кольорів RAL. Можливо виготовлення рам будь-яких, навіть самих химерних форм. Жорсткі і гнучкі стулки алюмінієвих вікон, можуть бути орними і поворотно-відкидними. Алюмінієві вікна - це недорогий і функціональний варіант скління.

Вы можете приобрести качественные алюминиевые окна и двери на сайте: eco-fasad.com.ua/produkciya/aluminievie-okna-i-dveri по самой низкой стоимости на сегодняшний день.

Двері

Двері з алюмінію є екологічно чистими і не містять домішок важких металів, що, до того ж, робить їх легкими і міцними. Під дією ультрафіолетових променів двері з алюмінію не виділяють шкідливих речовин. Сталеві двері відмінно переносять і низькі, і високі температури, і мають високу міцність. Але вони схильні до корозії на відміну від алюмінієвих дверей. Тому їх необхідно додатково обробляти спеціальними антикорозійними лаками. Алюмінієві і сталеві двері можуть бути «теплими» і «холодними», останні використовуються в якості міжкімнатних.

Конструктивні особливості дверей зазвичай пов'язані з тим, як вони відкриваються, вибір різних варіантів конструкцій дверей величезний і серед вітчизняних, і серед зарубіжних виробників. Найбільш часто ми використовуємо однопільні і двопільні розсувні двері. Але останнім часом все частіше використовуються розсувні (рухаються паралельно стіні або йдуть углиб її) і складні двері (що складаються з окремих секцій). Розсувні двері дозволяють заощадити простір, а також розділити зони суміжних приміщень.

При покупці орних дверей потрібно враховувати, в який бік вона буде відкриватися: направо або наліво, на себе або від себе. Це позбавить від подальшої необхідності зміни петель і замків.

Для здійснення замовлення ви можете скористатися формою на сайті або звернутися за допомогою до фахівців компанії VerGlass, які не тільки оформлять заявку, але і проконсультують вас з будь-яких питань.

Плюси чавунних печей

Алюмінієві вікна: типи, вартість

Будівництво Котеджі

​Монтаж кондиціонерів

Бетонна стяжка підлоги