​Зовнішня обробка сходів

Сходи з дерева, як правило, роблять з деревини дуба, з тієї причини, що це саме міцне і надійне дерево.

Сходова конструкція на больцах

Перед тим, як починати виготовлення сходів, дошки проходять стадію хорошого просушування і обробляються спеціальними антибактеріальними засобами, які захищають готовий виріб від бактерій і дрібних шкідників, що руйнують деревину. Так само, така обробка продовжить життя конструкції.

Крім цього, професіонали радять зайнятися оздоблювальними роботами, в іншому випадку сходи будуть втрачати зовнішній вигляд і почне деформацію, для того, щоб уникнути цього, потрібно правильно підібрати обробку під дерево.

Эффективная борьба с Гепатитом С вместе с препаратом Ledipasvir

Для початку, варто позбутися про перилах. Вони можуть бути виготовлені з металу, дерева або скла. У кожного матеріалу є свої плюси і мінуси.

За рекомендацією дизайнерів можна поставити перила з металу. Такий вид перил дуже добре поєднуються з деревиною і виглядають дуже красиво. Крім того, метал дуже довго не втрачає зовнішній вигляд і може послужити хорошу службу, особливо, якщо покрити його спеціальним полімерним покриттям або пофарбувати. При прикрасі металевих перил дуже добре підійдуть викувані елементи інтер'єру.

Досить рідкісними в наш час є перила зі скла. Вони встановлюються на стійки з металу. Такі перила досить оригінальні, їх потрібно час від часу чистити спеціальним розчином для скла.

З яких матеріалів створюють обробку сходів

Для збільшення довговічності сходи потрібно докласти зусиль до обробки. Її можна виконати, використовуючи ламінат або лакофарбові матеріали.

Якщо вирішено віддати перевагу другим, то добре виглядатимуть прозорі лакофарбові матеріали, фарби на основі масла або спеціальні засоби, що додають дерев'яної поверхні незвичайний колір. Будь то лак, або фарба, наносити це покриття потрібно пензликом, беручи початок вгорі. Скільки буде шарів - вирішувати господареві, але в разі лаку, потрібно нанести мінімум 3 шари, при фарбі можна обійтися двома.

При обробці сходів, так само використовують ламінат. З нього роблять сходові сходинки. Краще доручити цю справу професіоналу, який впорається за дві секунди.

Остаточний вибір залишається за господарем, він може самостійно вирішити, як провести обробку дерев'яні сходи. Важливо не забувати, що якісна обробка буде не тільки радувати око, але і зберігати довговічність всієї конструкції.

​Трансформатори струму

​Ремонт і обробка стін

​Монтаж кондиціонерів