Як зробити фундамент з плит

Для регіонів з холодними кліматичними умовами і великою глибиною промерзання розроблений такий вид фундаменту як - шведська плита. Як вже було сказано вище для цього фундаменту застосовується утеплювач (пінополістирол). При зведенні шведської плити є можливість пристрою системи тепла підлога.
Плитний фундамент - збірний

Самый интернет магазин строительных материалов в киеве предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент товаров по самым выгоднымценам на сегодняшний день.


Іноді, замість монолітної плити, при будівництві використовують збірний фундамент із залізобетонних плит. Плити укладають на підготовлену основу, а по верху робиться стяжка з бетону або цементно піщаного розчину.

Жорсткість збірного плитного фундаменту слабкіше монолітного, тому він не такий надійний. До того ж для монтажу плит потрібно спец. техніка, а це знову витрати.
плитний фундамент

Як вже говорилося, головним недоліком плитного фундаменту вважається його висока ціна. Пов'язано це з великим обсягом земляних робіт, вартістю бетону та інших факторів. Вартість плитного фундаменту повинна розраховуватися індивідуально, враховуються особливості ґрунту, масштаб проекту тощо

Якщо Ви хочете доручити роботу по зведенню плитного фундаменту будівельної компанії, то для того, щоб приблизно розрахувати вартість скористайтеся приблизною ціною в - 12000 рублів за кубометр. Це приблизна ціна виходить з урахуванням проведення геодезичної розмітки осей, видалення рослинності, засипка піску і гравію, гідроізоляція і армування, заливка бетону і навіть можливе мешкання будівельників (якщо будинок будується за містом).

Головне пам'ятайте, що тільки професійні будівельники зможуть зробити фундамент швидко і дотримуючись усіх технологічних вимог.

Як зробити обрешітку даху

Будівництво фундаменту котеджу

Як заливати фундамент взимку

Плитний фундамент