Як встановити деревяне вікно своїми руками

Як встановити дерев'яне вікно своїми руками

Зараз все панічно замовляють в будівельних організаціях установку пластикових вікон. І лише небагато встановлюють саме дерев'яні вікна.

Так Так! Саме дерев'яні вікна відрізняють будинку від загальної маси і виглядають набагато красивіше і престижніше, ніж пластикові.

Вы можете приобрести трап под плитку по самой выгодной стоимост на сегодняшний день.

Крім цього, дерев'яні вікна нічим не поступаються металопластикових по теплоємності.

Не секрет, що установка дерев'яних вікон дорожче, ніж пластикових.

Однак, це Ваш будинок і Ваше обличчя тому економити на будинку не треба, як і на собі.

У зв'язку з цим, пропонуємо трохи схитрувати і встановити власноруч вікна з дерева у себе вдома, при цьому заощадивши сімейний бюджет.

Спочатку, звичайно, потрібно порахувати необхідну кількість віконних блоків.

Сам же дерев'яний блок для вікон можна купувати, замовляти, а й можна самостійно виготовити, якщо маєте такі навички. Так, звичайно, домашні умільці поступають таким чином: дерев'яні бруски скріплюються шурупами і клеєм.

При установці таких вікон спочатку зніміть старі і вирішите питання з підвіконням, якщо Ви приймете рішення його замінити, то зробіть це в першу чергу.

Так, Ви зробили віконну раму, після чого її обробити, а саме, захистити від гідроізоляції Акваізол або руберойдом, при цьому закріпити можна цей матеріал будівельним степлером або звичайними цвяхами.

Раму потрібно прикріплювати міцно дерев'яними клинами строго вертикально. Можна додатково нашу раму зміцнити металевими пластинами - анкерами, які далі будуть приховані за допомогою укосів.

Оправи та скління далі підлягають встановленню, а проміжки для стійкості заповнюються монтажною піною.

Коли дана піна застигне, додатково пройдіться і зміцните невраховані місця.

Монтажна піна для цього ідеальні варіант, тому використовуйте її, але акуратно, тому що прибрати неакуратні залишки практично неможливо і після завершення даних робіт необхідно зрізати її залишки і приводити в акуратний вигляд ваше вікно.

Можу порекомендувати, що краще дерев'яні вікна встановлювати не самим, а з родичами чи сусідами, тому що на висоті, особливо тримаючи її вертикально, дуже складно робити установку, не впустивши конструкцію, а це вийде подвійний витрата і зайві витрати.

Крім того, не забувайте і випадкових перехожих внизу, тому попередьте огорожею місце проведення робіт для їх же безпеки і для Вашої чистої совісті. Техніка безпеки понад усе, адже всяке може трапитися і тому, виконуйте дані роботи з розумом.

​Як утеплити деревяні вікна своїми руками

Как установить деревянное окно своими руками

Обогреватель для гаража своими руками

Как утеплить деревянные окна своими руками

Як побудувати ганок з деревини своїми руками