Як вибрати ламінат
Одним із самих практичних і сучасних матеріалів для оформлення підлоги в будинку або квартирі є ламінат. З причини того, що різновидів ламінованих покриттів існує величезна кількість, не дивно, що господарі житла задаються питанням: «Який ламінат вибрати?».
Дизайн ламінату
Металевий блиск.
Такий ламінат ідеально впишеться в стиль хай-тек, який передбачає наявність скляних і металевих поверхонь. Ламінування під метал представлено в колекції від Kronotex - Design Cargo Metal.
Якщо ви ставите питанням «Який вибрати ламінат для квартир», то дизайн під класичне дерево створить ефект теплої дерев'яної поверхні. Він вдало імітує дорогу паркетну дошку з дуба, клена або берези, але більш доступний в ціні.
Знать точную массу - это очень важно!Выбрать электронные весы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. Огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.
Ламінат з дизайном під камінь робить підлогове покриття на вигляд таким же міцним і довговічним як з натурального каменю. Але на відміну від керамогранитной плитки він значно дешевше в укладанні і комфортний для босих ніг.
Стильний ламінат під шкіру рептилій відноситься до преміум-класу. На ринку представлені як дорогі колекції німецьких фірм, таких як Proteco і Classen, так і варіації за демократичною ціною від російського виробника Ritter.
Як вибрати ламінат за фактурою поверхню.
Ламінат з класичною дерев'яною поверхнею зображує натуральні пори деревини, але він досить гладкий на дотик. Також згладжені нерівності присутні і в ламінованому покритті з ефектом зістареного дерева.
Для кухні підійде глянсовий ламінована підлога, який створить в приміщенні сяйво чистоти. Ефект матовості створить фактура під масляне дерево.
Копіює натуральне дерево і текстура з проступають волокнами, і рельєф з дрібними поглибленнями по всій поверхні.
Ламінат з натуральною поверхнею нагадує дерев'яну підлогу, злегка покритий тонким шаром лаку, на якому добре видно характерні для дерева малюнки.
Який вибрати ламінат для квартир, якщо ви хочете створити в ній атмосферу затишку? Для цієї мети прекрасно підійде підлогу під вощений поверхню, схожий на масивну дошку. Заміський будинок прикрасить ламіноване покриття в стилі кантрі, що нагадують дошки з дерева, за якими трохи пройшлися рубанком.
Укладання ламінату своїми руками - вибираємо покриття за формою, виду з'єднання і зносостійкості
Розрізняють ламіноване покриття у формі прямокутної дошки і плитки. Для великого приміщення буде зручно і швидко настелити підлогу довгими дошками, які бувають від 1,2 до 2 м в довжину. Якщо ви хочете отримати підлогу зі складним малюнком, то зверніть увагу на ламінат в формі квадратної плитки. Це більш дорогий варіант і більш складний в плані ремонту, але для нього не потрібна підкладка.
Визначаючись, який ламінат вибрати, обов'язково візьміть до уваги вид з'єднання. Перші ламінатниє дошки з'єднувалися за допомогою клею, зараз же популярними є замкові способи. Забивний замок Lock передбачає фігурний виступ на одному кінці дошки і виїмку - на іншому. Для надійності знадобиться пристукнути в місці скріплення киянкою. Плюси: найбільш дешевий варіант. Мінуси: не підходить, якщо ви хочете провести укладання ламінату своїми руками, так як для цього потрібен великий професійний досвід; не витримує велике навантаження протягом довгого часу. Замок Click - це більш сучасне з'єднання ламінату і підійде для самостійної укладання. Переваги: чи не розхитується при великих навантаженнях, має збірно-розбірну конструкцію. Недоліки: висока ціна. Також розрізняють ламінат по навантаженнях і класу зносостійкості. Бувають класи від 21 до 34, де допустиме навантаження вказує друга цифра, стійкість - перша.