Як вибрати акрилову ванну


Акрил – це один з видів пластмаси. При нагріванні акрилу можна створити ванну будь-якої форми та розміру, який знадобиться. Так як сам по собі акрил при охолодженні може дати тріщини або деформуватися, то його покривають твердої смолою. Давайте докладніше розберемося, як правильно вибрати акрилову ванну, щоб незабаром в ній не розчаруватися.
Правильно вибрати акрилову ванну

Профессиональная шнековая соковыжималка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Трохи про акрилові ванни

Плюси акрилових ванн:

Дуже добре береже тепло;
Швидка установка;
Екологічно чистий і безпечний матеріал;
Не залишає дрібні подряпини;
Не допускає розвитку бактерій на поверхні ванни.

Обов'язково потрібно звернути увагу на товщину покриття. Чим більше товщина покриття, тим міцніше ванна. Оптимальна ширина – 5-6мм. Середня ширина – 2-4мм. Саме з такою шириною найчастіше продаються акрилові ванни.

На перевірку ванна не повинна продавлюватися. Кількість шарів не більше двох.

Зовнішнє покриття ванні повинно бути гладким, це легко перевірити, провівши по ній рукою. Таке покриття не має запаху, зберігає тепло, і є екологічно чистим.

Акрил –матеріал непрозорий, тому при покритті ванної акрилом, ніде не повинно бути пробілів, особливо на бортах ванни. Спиратися ванна повинна на каркас, який зроблений не під всю поверхню ванни, а під кожну окремо стоїть ніжку. Якщо каркас зроблений по всьому периметру, то це явно вказує на те, що на каркасі виробник заощадив.
Вінтажна ванна

Ванна цікавої форми

Форма ванної може бути підібрана зручною для замовника, це може бути кутова ванна, або пряма ванна. Плюс є можливість установки акриловою ванною з функцією масажу. При цьому масажні форсунки повинні бути зроблені з металу. Щоб не прогадати на ціні, варто пам'ятати і враховувати всі вище перераховані моменти.
Джакузі акрилова ванна, фото

Ванна з джакузі

Приблизна вартість китайської акриловою ванною 4000 рублів, якісна ванна, зроблена в Росії, коштує приблизно 7000р і вище. Тому, якщо при виборі вказана низька ціна, потрібно перевірити все інше з особливою ретельністю. Зробити це краще прямо в магазині, щоб не прогадати, коли ванну привезуть додому.

План будівництва будинку

Як вибрати ламінат

Як обрати душову кабіну

Як обрати електродриль