​Як різати плитку?

Коли ж від кута доходимо до іншого кінця стіни, то цілком ймовірно доведеться різати плитку. Як різати?

temno-sinyaya-galochka Можна використовувати простий склоріз. Проводимо їм кілька разів по лінії, яку попередньо необхідно відзначити олівцем. Потім, поклавши на стіл або будь-яку рівну поверхню по краю розрізу, вдаряє по стороні, яка знаходиться в повітрі долонею.

Такий метод не дуже ефективний, так як часто плитку або важко зламати якщо вона товста або вона ламається не по зрізу.

temno-sinyaya-galochka Я для того, щоб різати плитку використовую спеціальний інструмент - плиткоріз.

плиткорез Він досить простий у використанні. Знову ж потрібно відзначити лінію розрізу олівцем і поклавши плитку в плиткоріз провести по лінії від низу до верху, а потім у верхній частині натиснути на плитку планкою і все. Плиткорез можна купити в будь-якому будівельному магазині. Ціна його від 1000 рублів.

Раздвижные системы ПВХ купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

temno-sinyaya-galochka Також для різання плитки знадобиться болгарка. Це якщо вам потрібно не просто розрізати плитку навпіл, а вирізати форму, наприклад, вимикача.

По-перше, ріжте завжди з допуском пару мм, так як вимикач і та ж розетка розбірні і верхню кришку ви потім прикріпіть прямо на плитку, що виглядає набагато краще, ніж якщо у вас між розеткою і плиткою буде зазор.

Ну, а по-друге, підберіть для болгарки спеціальний коло для плитки. Не всякий підійде. Немає болгарки, візьміть на час у сусіда або у одного. Далі якщо хочете просвердлити дірки в плитці припустимо під дроти, використовуйте дриль, тільки свердло знову ж підберіть під плитку.

Якщо потрібно обрізати край плитки шириною пів сантиметра, тобто малих розмірів, то склорізом проведіть межу і відколи край, використовуючи кліщі або плоскогубці.

ppp Отже, перший ряд готовий. В кінці стіни теж сховайте його в спеціальний куточок, тим більше якщо вам довелося плитку різати.

І так послідовно один за одним викладаємо ряди плитки на стіні один за одним по вертикалі.

Головне не забувайте вставляти між плитками хрестики і перевіряти чи лежать вони між собою на одній лінії, інакше потім після затірки швів кладка буде виглядати непривабливо.

Ви також можете перевірити рівномірність плитки, приклавши рівну планку або рівень до всього ряду і подивитися чи немає зазорів.

Ось і вся премудрість. Після того як кладка висохне (приблизно добу), можна буде прибрати ваші напрямні, на яких трималося підставу кладки. Плитка вже вниз не з'їде.

​Керамічна плитка

​Как резать плитку?

​Тротуарна плитка

З чим попити чайку?