Як правильно зробити підлогу по грунту Reccagni Angelo бра в Graffiti-SvetПол по грунту, здавалося б, досить простий для виконання, проте, навіть при влаштуванні такого простого статі, може виникнути маса помилок. Ми пропонуємо вам список найбільш характерних огріх у виконанні цих робіт і методи їх усунення.

Вы можете сделать свою комнату еще оригинальнее, для этого Вам необходимо приобрести Reccagni Angelo бра в Graffiti-Svet, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Схема підлоги по ґрунті
Поради при будівництві підлоги по ґрунті

Видаліть родючий шар

Іноді поспіх, а іноді і зневага якістю роботи змушує будівельників укладати комплектуючі статі безпосередньо на м'який родючий шар грунту, тобто, гумус. Наслідки такої халатності дадуть про себе знати в перші ж роки експлуатації будівлі. Пол почне осідати, з'являться тріщини на стиках підлоги і стін. Таким чином, перш ніж укладати підлогу, необхідно видалити родючий шар по всій площі майбутньої будови і вирівняти дно ями.
Приділіть належну увагу ущільнення грунту

Недостатнє ущільнення підкладки статі на етапі зворотної засипки також може стати причиною просіли підлог і появи тріщин, адже підкладка з плином часу схильна просідати під власною вагою. Для того щоб уникнути подібних неприємностей, необхідно ретельно утрамбовувати кожен шар підкладки, приділяючи цьому процесу максимум уваги. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно ущільнити грунт то, краще звернутися за допомогою до фахівців.
Не використовуйте будівельне сміття в якості підстави

На ділянці завжди знаходиться певна кількість сміття, в тому числі, будівельного. Природно, дбайливий господар задумається, а не застосувати його в якості наповнювача для влаштування підлоги по грунту? Теоретично, це можливо, однак, варто пам'ятати, що підкладка зі шматків будівельного сміття - не найкращий вихід. Великі уламки досить важко ущільнити і укласти так, щоб між ними залишалося якнайменше пустот. А порожнечі гарантують просідання і поява тріщин в майбутньому.

Замість того щоб використовувати як підкладку неналежний матюкав, краще влаштувати її зі спеціальної піщано-гравійної суміші, яка легко ущільнюється.
Джерело: http://graffiti-svet.com.ua/catalog/reccagni-angelo-bra

​Як правильно вибрати сонячні панелі для будинку

Як правильно утеплити балкон? металлопластиковые окна

​Як правильно вибрати і постелити ковролін своїми руками

​Як правильно робити армування газобетонних стін?