​Як правильно вибрати і постелити ковролін своїми руками

Як правильно вибрати і постелити ковролін своїми руками

Отже, ви вирішили придбати ковролін і підібрали в салоні підходящий варіант, але не знаєте як правильно постелити ковролін?

Спочатку визначимо, полотно якого розміру нам потрібно. Для цього треба виміряти рулеткою довжину і ширину кімнати і до отриманих результатів додати 10 сантиметрів. Так ми отримаємо дані з урахуванням кривизни кімнати, так як ковролін слід укладати цілком, а не шматками.

Врегулювання проблемної заборгованості Ви можете замовити на сайті talion-plus.com.ua, вартість послуг Вас приємно здивує.

Купивши полотно необхідного розміру, розкачайте його по всій площі кімнати. Всі краї повинні заходити на стіни. Не варто стелити ковролін на основу підлоги з бетону або стяжки, краще заздалегідь підготувати підкладку.

Тепер розрізаємо ковролін уздовж стін таким чином, щоб від полотна до стін залишився зазор в 5-10 міліметрів.

Потім ковролін повинен полежати пару днів, щоб розглядалися складки. Після цього можна починати укладання одним з наведених нижче способів.

Способи укладання ковроліну

Вільне укладання. В даному випадку полотно стелять на підлогу, не приклеюючи, а лише прибивши плінтуса. Цей спосіб підходить для простих житлових приміщень, де не планують активно рухатися або переставляти меблі.

Укладання на клей. Цей метод доречний для приміщень, де великий ризик зсуву ковроліну і створення складки (наприклад, якщо там є крісло на коліщатках або розсувний диван). Матеріали основи підлоги, до яких ковролін приклеюється найкраще: оргалит, фанера, ДСП. Технологія приклеювання наступна: частина клею виливають і розмазують за допомогою гребінки до отримання шару в 2-4 мм. До клейкому ділянці притискають полотно ковроліну, розтираючи його зверху руками.

Існує ще один спосіб укладання - на двосторонній будівельний скотч. Про це йтиметься, але найрозумніше довірити цей метод фахівцям.

Для закріплення полотна потрібно викласти на підлозі сітку зі смуг двостороннього скотча. Приклеюйте смуги по всій кімнаті, але не знімайте поки верхній захисний шар скотча. Потім, коли вся сітка готова, розкачайте ковролін, поступово знімаючи верхню захисну плівку і притискаючи килим до оголеній верхньої клейкою стороні. Розрахуйте заздалегідь, як розстелити полотно, щоб по периметру кімнати на стінах залишився 5-сантиметровий запас. В кінці залишається тільки обрізати надлишки з обох боків і притиснути ковролін плінтусом, так він закріпиться остаточно, і його не турбувати діти.

Як правильно постелити ковролін

Види ковроліну і їх відмінності від звичайного

Комерційний ковролін. Даний тип зазвичай зустрічається в офісах і громадських місцях. Головна відмінність такого типу ковроліну від звичайного побутового - висока зносостійкість, так як передбачається, що по ньому будуть періодично ходити відвідувачі в вуличному взутті. Друга назва цього виду - офісний.

Крім зносостійкості, для нього характерні довговічність, простота в прибиранні (це обумовлено наявністю і забрудненню просочення), високий рівень пожежної безпеки. Основа офісного ковроліну в основному ткана, ворс - з нейлонової нитки. Така нитка є високоміцної, до того ж вона просочується спеціальними засобами, що підвищують пожежну безпеку матеріалу, і графітовими складами, завдяки яким матеріал не електризується і не притягає пил.

Комерційний ковролін буває двох типів: з петльовим ворсом (нитка верхнього шару в цьому випадку розташовується петлею вгору) і з розрізним ворсом (верхній декоративний шар покритий прямими, спрямованими вгору ворсинками). Щоб правильно підібрати офісне ковролінове покриття, слід звернути увагу на кілька аспектів:

1. Щільність матеріалу. Вище щільність - вище зносостійкість.

2. Довжина ворсу. Менше довжина ворсу - менше ймовірність стирання верхнього шару.

3. Наявність дрібного малюнка. Він приховує дрібні частки бруду, які залишають працівники і відвідувачі, і дозволяє проводити прибирання не частіше, ніж раз на добу.

Дитячий ковролін. Даний тип виготовлений з урахуванням особливостей незміцнілого дитячого організму. Звичайний ковролін в кімнаті дитини здатний викликати безліч незручностей, з яких саме несприятливий - розвиток алергії. Найважливіші властивості дитячого ковроліну - здатність тримати тепло і м'якість. Крім цього, для нього характерні висока щільність, міцне плетіння і грязеотталкивающие властивості. Даний тип простий в прибиранні, так як не поглинає пил, також він легкий і теплий, проте володіє одним значним недоліком - будучи досить дорогим, він не може похвалитися довговічністю.

Вибираючи ковролін для дитячої, врахуйте, що його натуральні різновиди (наприклад, з вовни) вам не підійдуть, тому що речовини, з яких вони зроблені, розщеплюються, розшаровуються, тим самим утворюючи на поверхні полотна пиловий шар. Дитина, чий ніс часто знаходиться близько статі, буде вдихати цей пил, ризикуючи захворіти. Тому в дитячій найкраще постелити синтетичний ковролін, абсолютно безпечний і не привертає до себе

​Як правильно вибрати сонячні панелі для будинку

​Як зробити натяжну стелю своїми руками

Як встановити деревяне вікно своїми руками

​Установка точечных светильников своими руками