​Як правильно робити армування газобетонних стін?

Що для чого ми вже трохи розібралися в попередній темі «Армування газобетонних стін«, тепер нам необхідно розібрати як правильно проводити армування газобетонних стін. Після закінчення кладки ряду блоків по якому необхідно провести армування нам потрібно прорізати два поглиблення (штроби), вони повинні бути розташовані не ближче 60мм від краю стіни. Виконати їх можна за допомогою електро-штроборіза або ручним способом. 

Качественный цемент Вы можете приобрести на сайте https://cementu.com/cement-cenaпо самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Після того як штроби будуть готові їх необхідно очистити від пилу і після чого туди вкладається арматура. Для видалення пилу краще використовувати щось типу компресора або фена, це скоротить час і підвищить якість. Заповнювати клеєм можна тільки очищені штроби. Арматуру краще використовувати товщиною 8 мм. Клей захистить метал від корозії і забезпечить зчеплення з блоком. При армуванні прорізів армирующий прут необхідно укладати з напуском за межі прорізу не менше 700мм в кожну сторону.

Армування газобетонних стін

Армування газобетонних стін

Для пристрою армо-пояса необхідно по всьому периметру будівлі виготовити опалубка з деревини або OSB, в нього монтується металевий каркас і заливається бетоном. Для того щоб армо-пояс мав краще зчепився з газобетонной стіною в блок можна забити цвяхи. Їх краще забивати під кутом у вигляді того як ставляться кроквяні конструкції при зведенні дахів.

Армопояс газобетонних стін

Важливим елементом при заливанні армо-пояса є ретельне ущільнення бетону, для найкращого варіанту краще використовувати глибинний вібратор.

Для того щоб не виникало місток холоду, опалубку необхідно виставляти на кілька сантиметрів всередину стіни, після висихання порожнечі, що утворилися можна спокійно заповнити хорошим теплоізоляційним матеріалом, наприклад, полістиролом.

армопояс

Таке армування газобетонних стін дозволить уникнути порушення конструкції, які практично не підлягають виправленню в ході експлуатації. Армування стін необхідний і важливий елемент будівництва який повинен розглядатися більш конкретно в кожному випадку і залежить не тільки від застосовуваних матеріалів а й від багатьох інших факторів, так що по можливості користуйтеся послугами професійних будівельників, щоб не кусати згодом лікті.

​Як правильно вибрати сонячні панелі для будинку

​Як правильно підібрати насос для басейну?

​Як підібрати проект для будівництва будинку?

Как правильно подобрать насос для бассейна?