Як побудувати терасу своїми руками купить пробковое деревоТераса в приватному будинку не просто прибудова, а додаткове місце, яке розширює площу будинку. На терасі можна відпочити з чашкою чаю, сховатися від літньої спеки або осіннього дощу. Ось тільки не багато при будівництві будинку замислюються про зведення хоча б не великої тераси.
як побудувати терасу своїми руками

І через якийсь час доводиться усвідомлювати свою помилку. Звичайно ж все можна виправити, будівництво тераси не така вже й складне завдання. Побудувати її можна навіть одному й витрати будуть не більшими. Спочатку давайте розберемося, що з себе представляє тераса і як її побудувати своїми руками.

Чим тераса відрізняється від веранди

Для багатьох людей веранда і тераса це одне і теж будову. Тому першою справою розглянемо різницю між цими конструкціями, а далі розберемося з монтажем тільки тераси. Ці конструкції відрізняються не тільки конструкцією, але метою:

Веранда холодне приміщення, яке служить перепоною для проникнення холодного повітря в будинок. Вона завжди примикає до вхідних дверей, захищаючи їх від холоду, тоді як тераса може бути окремим будовою.
зробити терасу

Тераса відкритий майданчик з фундаментом, може мати дах, служить виключно для відпочинку.

Тераса будується без стін, а веранда закрита конструкція.

На відміну від веранди, яка може бути маленькою (тільки щоб закрити вхідні двері), тераса завжди простора, щоб помістилася меблі та кілька людей.

Альтанка теж дуже схожа на терасу. Проте їх відмінність в тому, що альтанка має огорожу, підняте до половини конструкції. Це може бути перила, дерев'яні або цегляні стінки, плетена сітка і багато іншого.
будівництво тераси

А ось в терасі спочатку не було передбачено ніяких огорож. І навіть стовпи з дахом з'явилися не відразу. З появою на терасі стовпів, між ними стали набивати планки, які служать поручнями. Але цей варіант використовується не завжди.

Для того чтобы Ваш интерьер стал боле оригинальным можно купить пробковое дерево по самой выгоной стоимости на сегодняшний день.

Першим ділом ще до початку будівництва необхідно погодити проект у відповідних установах. Якщо ж тераса буде будується без фундаменту можна обійтися без узгодження, тому що за законом така конструкція вважається тимчасовою.

Виберіть відповідне місце для будівництва, позначте майбутню терасу кілочками і стрічками, так буде простіше уявити її розміри. Визначтеся з плануванням і висотою конструкції.

Можна затвердити бюджет на лад матеріал. Заздалегідь приготуйте необхідний інструмент. І найголовніше, по можливості запросіть фахівця для консультації.
як побудувати терасу своїми руками
Вибір місця під терасу

При виборі місця під будівництво треба враховувати розташування будинку або дачі. Так наприклад, якщо вхід в будівлю розташований на південній стороні, то можна зробити прибудовану терасу. На такий терасі можна буде навіть взимку погрітися на сонечку.

Якщо вхід на північній стороні, на терасі буде прохолодно, що вельми до речі в літню спеку. У такому випадку можна використовувати варіант з облямовує весь будинок терасою, щоб можна було пересуватися за сонячними променями.

Якщо на ділянці басейн, водоспад або не великий ставок, варто подумати про будівництво окремо стоячої конструкції. Якщо ж дача знаходиться на березі водойми, найоптимальнішим варіантом буде будівництво тераси на березі. Варіанти розташування тераси: прибудована до будинку; тераса обвідна весь будинок; окремостояча тераса.

Джерело: http://euro-style.kiev.ua/catalog/probka/params/6491=6492


Кулон из дерева расскажем где купить кулон дерево.

Винтовые сваи как основа для фундамента современного дома

Экологичны и технологичны дома из клееного бруса

Як побудувати ганок з деревини своїми руками

Створення вентиляційної системи для житлового будинку

Фундамент будинку своїми руками. Работа на круизных судах