Як обрати душову кабіну

Тип

Відкрита - Відбудеться з декількох елементів: стін і піддону, збирається на місці своєї установки, не має даху. Встановлюється біля стіни або в кутку. Оптимальний варіант для невеликої ванної.

Важлива перевага: простота монтажу і невисока вартість. Існують двостінні і тристінні моделі зі шторкою. Можливе використання гідромасажного обладнання.

Недолік - обмежене коло функцій.

Закрита - являє собою кабіну-моноблок: стінки, піддон і дах. Оснащується різним обладнанням.

Переваги: привабливий дизайн, герметичність і безліч режимів (тропічний душ, ароматерапія і т.д.). Закриті душові кабіни можна розташовувати в будь-якому місці ванної кімнати, однак ціна таких кабін вище і транспортування складніше, ніж відкритих.

Професійний ремонт душових кабін Ви можете замовити на сайті http://gidromax.kiev.ua/services.html по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.

Гідробокс - складається з ванни і душової кабіни, поєднує в собі їх гідності. У гідробоксі передбачений горизонтальний і вертикальний гідромасаж, режим турецької лазні, сауни, ароматерапії, тропічного душу і т.д.

У гідробоксі можна змінювати температуру і натиск води, інтенсивність пари. Нарешті, існують моделі, в яких передбачено підключення телефону, радіо, підсвічування та інших сучасних пристроїв.

Недоліки гідробоксу: його розміри, що вимагають великого простору приміщення і висока ціна.

Шторки - в такій конструкції відсутній дах і вбудовані системи. Це спрощений і найекономічніший варіант душової кабіни. Шторки лише захищають місце для душа.

Жорстка шторка, виготовлена з безпечного скла або полістиролу, дає можливість використовувати гідромасажні душові панелі.

Душові кабіни (гідробокс, відкрита, закрита)

виконання

Чим менше стінок, з яких складається душова кабіна, тим нижче її вартість.

Одностінна - складається з однієї стінки і встановлюється або в спеціальних нішах, або в кутку ванної.

Кутова (двухстенная) - одна з найбільш затребуваних моделей душової кабіни. Складається з двох стінок-перегородок, прилеглих до стін ванної та двері. Розташовується в кутку. Підійде для невеликої ванної кімнати.

Тристінна - складається з трьох стінок і встановлюється біля стіни у ванній.

Полностенная - обгороджена стінками з усіх боків і, як правило, закрита дахом. Встановлюється в будь-якому місці ванної кімнати.

З ванній - універсальна модель, яка дозволяє, як приймати душ, так і паритися у ванні.

установка

Установка кутових душових кабін буває правобічної і лівобічної, в залежності від кута, в якому планується поставити кабіну.

Зустрічаються також моделі, розраховані на кутову симетричну і кутову різнобічну, а також пристінну установку. Вибір оптимального варіанту залежить від обстановки ванною з метою досягнення максимального комфорту при експлуатації душової кабіни.

Як вибрати ламінат

Як вибрати акрилову ванну

Як обрати електродриль