Водяні рушникосушки з нержавіючої сталі для ванної кімнатиКомпанія «HomeHeat» пропонує сьогодні своїм клієнтам придбати брелоки водяні високоякісні виробництва відомої російської компанії «Terminus» .Благодаря своєї доступності, економічності, сучасного стилю, безпеки і якості ці пристрої давно завоювали популярність не тільки у споживачів Росії, але і у всіх країн СНД.
Матеріалом для їх виготовлення служить нержавіюча сталь марки AISI 304L. Вона відмінно підходить для виготовлення таких пристроїв, завдяки своїй високій антикорозійної стійкості і підвищеного запасу міцності. Це дозволяє компанії-виробникові гарантувати безпечну і безвідмовну роботу своєї продукції протягом десяти років мінімум.

Доставка і установка в Москві

Завдяки сайту компанії «HomeHeat», сьогодні можна без особливих зусиль купити водяний полотенцесушитель в Москві. Для цього досить зайти на сайт, заглянути в каталог компанії і вибрати потрібний прилад. Після цього, зверніться до відділення Укрсиббанку компанії і зробити заявку. Тут же можна отримати необхідну інформацію та консультацію. Замовивши доставку і установку, вам залишається тільки чекати появи кур'єра і фахівців. Водяний полотенцесушитель для ванної підключається до централізованої системи опалення або гарячого водопостачання.


Фахівці цієї компанії можуть встановити рушникосушки водяні в Москві, як на чисті стіни, на новому місці, так і демонтувавши старий прилад. При цьому обходиться це сьогодні не дуже дорого. Приміром, вартість монтажу всього обладнання знаходиться в межах 2 тис. Рублів, доставка по Москві обійдеться вам не більше ніж в 500 руб. Ціна на водяній полотенцесушитель сьогодні коливається в районі 16 тис. Руб. максимально.
Для того щоб вибрати оптимальний варіант за ціною, формою і розмірами ми радимо все ж звертатися до наших менеджерів, які завжди допоможуть прийняти правильне рішення.

Будівництво будинків і котеджів з Мансардою

Ефективне утеплення стін підвалу або кімнати

Вентиляція будинку электромонтажные роботы

Как правильно подобрать насос для бассейна?