Види жалюзі на вікна потолочные светильники

Назва жалюзі походить від англійського слова jalousie, що перекладається як ревнощі. Цей пристрій складається з вертикально або горизонтально розташованих пластин ламелей, які дозволяють заховати приміщення від сторонніх очей і сліпучого сонячного світла.

Пластини змінюють кут падіння сонячних променів і створюють розсіяне світло. Відображаючи і розсіюючи світло, жалюзі знижують температуру в кімнаті, забезпечують комфорт і знижують витрати на кондиціонування.

Огромный ассортимент светильников Вы можете найти на сайте: тут http://graffiti-svet.com.ua/catalog/wunderlicht-potolochnye-svetilniki, приемлемые цены Вас приятно удивят.


Їх встановлюють на вікнах не тільки в офісах, але і в квартирах і заміських будинках. Сьогодні дізнаємося які види жалюзі для вікон.

Види жалюзі
Горизонтальні жалюзі

Класичний варіант який володіє хорошими сонцезахисними властивостями. Горизонтальні жалюзі конструкція проста і легко керована. Забезпечить вам гарне провітрювання приміщень, свіже повітря і чистоту.

Вони встановлюються навіть в якості перегородок в приміщенні (офіси, будинки і контори). Величезний вибір матеріалу, з якого роблять жалюзі, широкий вибір колірної гами робить їх ідеальним прикрасою інтер'єру.
Вертикальні жалюзі

Різні кольорові чи однотонні тканини і матеріали, красива геометрична форма створюють затишок і комфорт. Матеріали застосовуються при виготовленні вертикальних жалюзі попередньо проходять додаткову обробку, для антистатичного і пилевідштовхуючим ефекту, завдяки цьому доглядати за ними легко і просто.

Завдяки можливості організації похилих жалюзі, їх можна встановлювати в приміщенні навіть з нестандартним плануванням.

Джерело: http://graffiti-svet.com.ua/catalog/wunderlicht-potolochnye-svetilniki

Выбираем двери межкомнатные деревянные

Будівництво Котеджів Дачні Будинки

Плавающая стяжка по теплоизоляции

Безшовні вікна нового покоління