Вибір будівельних матеріалів

Вона визначає кількість енергії, необхідної для підвищення температури матеріалу. Найбільшою теплоємністю володіє вода, саме тому вона з успіхом застосовується в системах опалення будинку в якості основного теплоносія.

Це означає, що при підвищенні вологості будь-яких будматеріалів їх теплоємність зростає. Тобто, для нагріву вологою або, що ще гірше, сирої стіни витрат на її нагрівання потрібно більше. А якщо порівняти теплоємність будівельних матеріалів, то теплоємність деревини приблизно в три рази вище бетону і силікатної цегли.

Вы можете приобрести двухконтурные газовые котлы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Примітка. Кожна властивість матеріалу має свої одиниці виміру - коефіцієнти, але для нас поки це не має значення. Важливіше - розуміння існування певних властивостей будівельних матеріалів, які і повинні лежати в основі їх вибору при підготовці до будівництва будинку.

Дуже важливо розуміти суть теплоємності, яка полягає в тому, що теплообмін двох матеріалів завжди спрямований від теплого до холодного. Наприклад, якщо два матеріали з різними температурами докласти один до одного, то теплий почне остигати, а холодний - нагріватися до тих пір поки температури обох матеріалів незрівняються. При цьому, відбувається спрямований рух тепла, а не холоду.

Якщо співвіднести це фізичне явище до стін будинку, то взимку взаємодія матеріалів і рух теплоти відбуватиметься за схемою: тепле повітря приміщення - стіна - зовнішній холодне повітря, а влітку буде відбуватися зворотний процес.

Враховуючи різницю температур всередині приміщення і зовнішнього повітря взимку і влітку, легко зробити висновок, що для більшості регіонів Росії найбільші витрати по створенню комфортних умов в будинку кожен з нас несе в зимовий час. При цьому внутрішня площину стіни завжди повинна бути теплою, а зовнішня буде холодною, тобто стіна сама по собі буде мати в своїй товщі різниця температур, яка прагнутиме до вирівнювання і охолодженню будинку. Тепер усередині стіни працює така властивість будівельного матеріалу, як теплопровідність.Теплопровідність є основним параметром, що характеризує якість теплоізоляційних матеріалів - чим більше щільність матеріалу, тим вище його теплопровідність. Взляніте на порівняльну таблицю теплопровідності різних матеріалів, з якої Вам буде простіше зрозуміти, який вид будівельного матеріалу створює більш економічні комфортні умови в будинку.Для утримання тепла всередині приміщень стіни будинку повинні володіти найбільшою теплоємністю і найменшою теплопровідністю. Цієї мети можна досягти за рахунок правильного підбору будматеріалів і збільшення товщини стін.

Теплове розширення - здатність матеріалів розширюватися при нагріванні і стискатися при охолодженні, тобто змінювати свої фізичні розміри і обсяг при зміні температури навколишнього повітря або нагрівання від прямого впливу сонячних променів.

​Незамінний будівельний матеріал

Вибираємо пластикові вікна

Будівництво Бань Котеджів

Будівництво елітних котеджів